Iedereen weet hoe erg het is om door het slijk gehaald te worden op forums en/of in weblogs, erger wordt het wanneer men van alles wordt beticht door personen die zelf niet brandschoon door het leven gaan.
Laten we er eens een voorbeeld bij nemen.
Ene P Leurink van het hostingbedrijf EUROACCESS, brein achter www.********.nl staat bij de kamer van koophandel geregistreerd als eenmanszaak, handelend onder de handelsnamen
EUROACCESS en EUROACCESS ENTERPRISES LIMITED, let wel handelsnamen want in het Engelse register komt de naam EUROACCESS ENTERPRISES LIMITED niet voor.
http://wck2.companieshouse.gov.uk/9a...6587456#result
Dat deze fraudeur het niet zo nauw neemt blijkt beter uit de volgende link:
http://www.cluecentral.net/faillisse...rslag_9446.pdf
Het zou de webhosting business sieren als dit kankergezwel uit ons midden zou verdwijnen, op www.********.nl heeft hij alleen maar goeds over zichzelf geschreven en alle anderen voor vuiligheid uitgemaakt, en dat terwijl hij servers draait zonder licentie (windows server 2003), en fundementeel islamitische sites host.
Ik heb gezegd.

Likes:


..