Ergens in 95/96 begonnen na het verkrijgen van de befaamde Compuserve cd, tijdje ingebeld, hoge rekeningen een lange tijd en toen kabel kwam multiweb/soneraplaza/chello en toen ADSL :P
Likes: 0
Ergens in 95/96 begonnen na het verkrijgen van de befaamde Compuserve cd, tijdje ingebeld, hoge rekeningen een lange tijd en toen kabel kwam multiweb/soneraplaza/chello en toen ADSL :P
begon bij allemaal in 93, inloggen op telenet soort bbs,
geloof 95 echt internet op een 14k4 modem later vlug een 56k gehaald , dure telefoonrekeningen voor mijn ouders, zat vooral veel op irc.worldonline.nl#iaa , veel downloads deed ik niet te sloom en te duur, ping binnen nederland was iets van 400/500 ms en alles was echt langzaam in de jaren er na werd het allemaal wat sneller en stabieler in 99/2000 kabel internet gelrevision (nu chello),
het prille begin van kabelinternet wat was dat een zooitje bij gelrevision, maar wel lang en goedkoop online, kon eindelijk een linux distributie binnen halenen lange nachten op irc zitten.

Denk zelf 2000 (Dus < 2005 getemd)
Via een inbel verbinding. In 2002 heb ik via surfnet (Gebouw onder het studenten complex in nijmegen gewoond) gekregen en van 10 mbit per seconden gehad. Bij mijn ouders ASDL en zelf verhuist naar Vlissingen waar ik nu aan een Zeelandnet kabel hang.
Ben zelf in 1995 gestart met internetten, het begon met een 14k4 modempje op een 486 (van me ouders).
In die tijd was ik 15, en was de PowerUnlimited echt de meest machtige sites waar je downloads van spellen kon downloaden (duurde wel laangggg) :-)
In 1996 kochten me ouders een nieuwe PC (P166, 32MB, 2GB HDD) en een 56k6 modempje... Wat ik toen allemaal wel niet heb gedaan op internet kan ik me niet meer herinneren.
Een jaar later (1997) heb ik bij GelreVision (nu Chello) een kabelverbinding gehad, omdat ik met een computerclub de producten van Gelrevision promootte en hele goede contacten hadden met die gasten kregen we (toendertijd) een supersnelle internet verbinding, 5Mbit Down en 5Mbit UP!.
Die lijn hebben we twee jaar gehad en toen ging het over naar Chello, die afspraken werden helaas snel de nek omgedraait en gingen we terug naar 2Mbit down met 0,5mbit up. (Gelukkig konden we het aloude COM21 modem houden met statische IP, en hadden we een soort custom verklaring ondertekend met de gasten van Chello dat we een eigen server mochten draaien).
Nu hebben we inmiddels alweer drie jaar ADSL van Demon internet met 8Mbit/1Mbit en bevalt prima.
Als je bovenstaande leest ghehe, wat een periode![]()
Ik ben geloof ik in 1992 begonnen met internet.
Vanaf 1990 had ik al een soort "mailserver" draaien (Frontdoor) met Remote Access.
Ik kan me nog goed herinneren dat het op een 8088 computer was met een monocrome beeldscherm.
In 1993 had ik mijn eerste 14k4 modem en nog steeds de 8088 pc
Wat ik ook nog weet is dat de compoort in die 8088 de 14k4 modem niet aankon, ik heb nog ergens 150km verderop een UART 16550A voor 20 gulden moeten kopen.. maar ja toen was de benzinne nog niet zo duur![]()
Ehm eens zien.. in 1995 kochten mijn ouders een pc, internet was uit ten boze veels te duur en blablabla.
Ze moesten er echter in 1996 toch echt aan geloven.
Mijn eerste webhosting ervaring was in 1997, begon bezig te gaan met onderzoeken van hoe werkt dit hoe werkt zo en beetje bij beetje kwam ik steeds verder. In 2000 helemaal op GameHosting gericht en in 2003 weer bezig met webhosting.
Ben nu bezig met beide.
Maarja, behoor wel bij de <2000 groep...
Remember gopher?![]()
Ik behoorde tot een van de eerste leden van de Digitale Stad. Zal 91 of 92 geweest zijn? Moest ik helemaal vanaf Nijmegen inbellen, dure grap:-)
Vandaar dat ik nog steeds Eudora gebruik. Er was toen niet veel anders. Eudora en Netscape.
Eerste website ging in de lucht in 93 of 94.
Geloof dat ik in 1999 mijn eerste aanraking had met het internet. Er ging een wereld voor me open, als jong knulletje. Wist uiteraard niet wat het voorstelde of hoe ik ermee moest werken.![]()
yes yes yes de gouden ouwe tijd, wat heb ik een geld weggerkruid richting kpn aan telefoontikkenOorspronkelijk geplaatst door royen99
![]()
"Zo zijn ook wij één leverancier. Dé leverancier in gedegen Linux kennis, wanneer jij dat nodig hebt."
Boek je admin vandaag nog via : www.admin.nu
Gevestigd in Nederland en Moldavië
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
Zal ergens rond '95 zijn geweest.
Met een Unisys computer en een interne 28k8 modem als ik me niet vergis....
Volgens mij rond '94 op de uni in Twente. Zat toen veelal met Mosaic op de chatboxen. We kregen toen al wel snel verbindingen vanuit de studentenhuizen naar de uni om in te bellen. Dat was toen wel goed geregeld.
Hmmzzzz in de BBS'en tijdik was ooit hub van digitalnet en een berg andere, dit waren de voorlopers van de nieuwsgroepen ect.....
Ik moet vast voor de eerste keer in aanraking gekomen zijn in '96 als nog kleine jongen, pas een tweetal jaar later hadden we thuis zelf internet via een ISDN lijn. Nog een tweetal jaar later boxte ik mijn eigen computer in elkaar en verhuisde hem naar mijn kamer thuis, en toen is het eigenlijk pas begonnen, ik moet zo'n jaar of 11 geweest zijn denk ik. (reken maar uit hoe oud ik nu ben lol)
Tegenwoordig is de jeugd al op véél eerdere leeftijd wegwijs op het web en die technologiën.
ik ben pas echt fanatiek aan de gang gegaan toen we kabel internet en een fatsoenlijke pc kregen, daarvoor hadden we zo'n 566 mhz geval en een 56k modem ofzo daarom zat ik er toen nooit achter, denk dat ik rond 2002 fanatiek begonnen ben...