Misschien handig als iedereen even naar de datum kijkt? Ik denk dat Domenico na 5 jaar wel een client heeft gevonden hoor!
Afdrukvoorbeeld
Misschien handig als iedereen even naar de datum kijkt? Ik denk dat Domenico na 5 jaar wel een client heeft gevonden hoor!
nog zelden tegen gekomen in deze thread, maar Gnome' evolution (is ook een win32 versie beschikbaar), vind ik nog altijd een van de prettigste, heeft goed ondersteuning voor imap en eventueel exchange ondersteuning. het werkt bij mij in ieder geval aanzienlijk beter dan thunderbird, ( en dat vind ik al sinds ik ubuntu ben gaan gebruiken. in 2008,
De enigste Windows server die hier draait is voor Exchange 2010:) (op wat dedicateds na)
Kost wel wat maar dan heb je ook wat.
Op m'n pc gebruik ik Outlook 2010 met Exchange.
Mail.app all the way bij ons :)
Thunderbird icm Dovecot & Postfix, werkt goed :)
Thunderbird onder ubuntu. 100k mailbox is geen probleem, zelfs geen vertraging te merken (wel een core i7 met voldoende ram).
outlook 2010 ;)
werkt perfect
Ik gebruik op dit moment dus evolution met gmail (apps 4 domain). waarbij ik dus email en calendars zowel online (ook een prettige webui), als via de client kan beheren, met natuurlijk ook mobile sync. thunderbird heb ik lang gebruikt, maar ik heb het gevoel dat het minder prettig werkt(e) en dat vooral de data verwerking niet ideaal (lees traag) is.
pop vind ik al tijden minder interessant (omdat het sycnen ervan by designe wat lastig is) en ik gebruik dus enkel nog imap ...
+/- 1000 mailjes in m'n inbox (van de afgelopen 2 jaar), en een offline (pop based) backup van een kleine 150 mailtjes van voor de migratie naar google.
omdat ik al een tijdje overweeg om over te stappen naar een goedkope in plaats van shared hosting, overweeg ik natuurlijk ook of ik dan weer zelf wil gaan zorgen voor de afhandeling van groupware en email diensten.
ik ben destijds over gegaan naar gmail omdat ik squirlmail met imap alleen niet voldoende vond, en hoewel er geen 'bedrijfsgevoelige (dat kan natuurlijk niet als je gen bedrijf hebt) informatie in mijn inbox staat, en ik me dus in principe niet zorgen hoef te maken over 'extreme' privacy gevaren, gaat het met toch wat ver om er helemaal niet mee bezig te zijn.
mijn motto is dan wel: "als het te privé is om door een computer te worden gelezen, hoort het überhaupt niet thuis op internet" - maar dat wil nog niet zeggen dat je dan maar alles blind moet vertouwen.
ik ben dus naast jullie voorkeuren voor offline email oplossingen ook wel geintereseerd naar wat jullie voor online oplossingen interessant vinden, wil ik er alvast wel bij zeggen dat zo'n vps voor mij per definitie niet op windows zal gaan draaien vanwege het kostenplaatje.
misschien zijn er hier mensen die al eens gekeken hebben naar de intregratie tussen een webhosting panel zoals webmin/usermin, ispconfig (en dergelijken) of DirectAdmin en een groupware pakket zoals zimbra, of egroupware.