kan niet cltr+v... verjaardagskadotje voor een vriendin staat eronder :D
Afdrukvoorbeeld
kan niet cltr+v... verjaardagskadotje voor een vriendin staat eronder :D
http://www.macromedia.com/cfusion/kn...fm?id=tn_19439
---
De reden waarom IIS6 geen FLV files streamt.
eval($template->get_template('quism_workload_legend', 'legend', true));
Haha, daar wil ik wel een keertje crossen ;)Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eris
mediawatcher.nl
---
Net te laat met registreren :(
Tiesto-In_Search_of_Sunrise_5_(Los_Angeles)-2CD-2006-iND
:huh:
kopieerde het voor een vriend van me ;)
DRS-30030:De gevraagde mutatie is op deze domeinnaam niet toegestaan of er is reeds een lopende aanvraag voor deze domeinnaam.
Uw aanvraag 'verhuizing domeinnaam' is geaccepteerd.
De activering van de wijziging zal één (1) werkdag na acceptatie plaatsvinden. Gewijzigde nameserver-gegevens worden in de daaropvolgende dag opgenomen in de .nl-zonefile.
rickrom.web-log.nl
=gemiddelde(b5:d5)
Om foto’s toe te voegen in je eigen inbreng, ga je als volgt te werk:
Als eerst moet je ervoor zorgen dat jouw foto’s of afbeeldingen online staan. Foto’s die op je harde schijf staan werken dus niet. Foto’s kan je online zetten op meerdere webspace aanbieders, gebruik de zoekfunctie van het forum om er een aantal te vinden.
Zodra jouw foto’s online staan, kan je ze in je Eigen tekst plaatsen door gebruik te maken van de zogenaamde image tags. Het gebruiken van image tags gaat in 3 delen: de begin tag, het adres en de eind tag. In praktijk ziet dat er zo uit:
[img]www.locatie-van-de-foto.com[/img]
Hoe kom ik erachter wat het adres is van mijn foto of plaatje?
Als je de afbeelding op het scherm hebt, druk dan op de rechter muisknop, er verschijnt een menuutje. Onderaan het menuutje staat eigenschappen of properties, klik daarop met de linkermuisknop.
Er verschijnt een nieuw venster, in dat venster staat Adres (URL). Rechts daarvan staat het internet adres van jouw foto of afbeelding. Selecteer dat adres (dat doe je door de linker muisknop ingedrukt te houden en hem over de letters heen te slepen.)
Als alle tekst is geselecteerd, druk je op het geselecteerde deel op de rechtermuisknop. Er verschijnt weer een menuutje. Druk nu op kopieren. Nu ga je naar je Eigen tekst en toets je in: [img]. Nu druk je weer op de rechtermuisknop zodat er weer een menuutje verschijnt. Klik nu op plakken. Tot slot moet je het geheel afsluiten met[/img]
Mijn plaatje is te groot! Hoe maak ik hem kleiner?
Om plaatjes of foto’s kleiner te maken, doe je precies hetzelfde als hierboven alleen vervang je dan de begintag.
Je laat je plaatje dus niet beginnen met [img], maar met [img width=100]. Het getal kan je zelf bepalen, hoe lager het getal is, des te kleiner je plaatje word. Je link gaat er dus zo uit zien:
[img width=100]www.locatie-van-de-foto.com[/img]