HTS Bedrijfskundig informatica
Afdrukvoorbeeld
HTS Bedrijfskundig informatica
Toch heeft de marine wel iets als ik dat zo lees :D
Die reclame's op de radio zijn echt onzin, geloof dat maar.Citaat:
Origineel geplaatst door izdesign
Toch heeft de marine wel iets als ik dat zo lees :D
Ook die TV reclame's zitten vol fouten.
Maaruh, hier gaan we denk ik iets offtopic mee?
Geen! ;)
Twintig jaar geleden het atheneum, daarna begonnen op de TU/e bij elektrotechniek. Maar ik kan geen wiskunde dus met een viervijfde P op zak naar de HBO gegaan om het af te maken.
Politicologie:-)
Havo gevolgd, niet afgemaakt (t/m jaar 4). MBO ICT niveau 3 diploma. Eigenlijk niks dus ;p
Ik doe het op het HBO. Hoe het precies op het WO zit weet ik niet met Fiscale Economie. Het rekenwerk is voornamelijk vrij simpel (zelf heb ik wiskunde B 12 gedaan op de HAVO maar dat terzijde). Kun je bijvoorbeeld omgaan met vermenigvuldigen/delen/optellen/aftrekken? Dan kun je al haast al het rekenwerk (meer dan 3 cijfers achter de komma komen niet voor). Het moeilijkste rekenwerk is de loonbelasting (je moet dan bij de hogere inkomens met stappen werken!).Citaat:
Origineel geplaatst door XBL
@ Mark17: Is Fiscale Economie veel wiskunde? Ik heb een hekel aan de wiskunde die ik nu doe (Wiskunde A 1,2 in 6v) en maak er dan ook een behoorlijk potje van (webgrafieken? tuurlijk). Als het gewoon wat 'simpel' rekenen is, dan is het geen probleem. Maar zodra er belachelijke formules bij komen kijken (die je vervolgens van differentiëren), dan hou ik het voor gezien. (Overigens wil ik fiscale economie of fiscaal recht recht gaan doen op WO-niveau, jij doet het op HBO, toch?)
@Wido: Dan ben je wel een behoorlijke bikkel :). Een goede vriend van mij wilde ook bij het Korps Mariniers maar viel bij een selectie na 30min 'al' af. Hij moest met een boomstam rondjes rennen, mocht em daarna laten vallen (hij blij) en toen kregen ze naar zich toe geschreeuwt dat ze een stel sukkels waren en de boomstam weer mochten oppakken. Tja... daar brak hij op.
Ik was er overigens zelf niet bij en die jongen kan behoorlijk overdrijven, ik weet dus niet of het echt zó zwaar was.
Jochem
De wiskunde die nodig is stelt dus haast niks voor. Kun je met een rekenmachine omgaan? Dan kun je al het rekenwerk met gemak aan (rekenmachine is toegestaan net als de wetboeken bij alle tentamens).
Indien gewenst wil ik wel een voorbeeld geven van het wiskundige nivo met fictieve getallen. Het lastigste is het om de wetboeken correct te gebruiken. Eventueel kan ik ook een opdracht zoals ik die heb gemaakt geven (met wat de docenten er over zeiden).
Afhankelijk van waar je de opleiding doet is het eerste jaar gecombineerd met andere opleidingen.
@crazycoder:
Leuke bijverdiensten heb je op de hogeschool wel, alleen is het zo weinig tijd die het kost. Zelf heb ik er voor slechts 3 uur werk per maand (maar wel een kwartaal salaris van 438 euro). Doordat ik dan nog tijd over heb (ik maak nog geen 15 uur in de week maximaal voor de opleiding) is het inderdaad een leuke bijverdienste, naast dat ik er indien het goed gaat toch mee verder wil in de toekomst.
VWO. Verrekt Weinig Onderwijs :D
Maar serieus; Atheneum, 1 jaar HTS Electro Breda.
Omdat het niveau op de HTS belachelijk was, heb ik daar mijn interesse veloren.
En nee, niet belachelijk moeilijk. Ik maakte daar in korte tijd twee voorvallen mee:
Tijdens een les communicatie technieken vertelde de leeraar dat een modem (we hebben het nu over '91) niet meer dan 2400 baud kon halen. Daar lag het technisch maximum, en daar hield hij bij vol.
Thuis had ik echter een US Robotics 14k4 :D
Een afstudeer project van een medescholier ging over audio sampling. Deze had een unieke sampler gemaakt: 8 bits. Hiermee nam hij CD geluid op, en om dezelfde geluid kwaliteit te behouden als op de 16bits CD speler, nam hij niet met 44Khz, maar met 88Khz op. Zo, bewweerde hij, bleef de qualiteit van het signaal behouden.
Domme scholier, zou je zeggen. Maar hier is hij dus voor geslaagd!
Daarna alleen nog bedrijfs trainingen gedaan bij Philips, Grundig en Sony. En een management training (voor de kenners: ei leggen en problemen leren afschuiven).
* HBO Detailhandelsmarketing/management niveau 4 incl juridisch beheer (afgerond)
* Opleiding zelfzorggeneesmiddelen (ja, :( had ik toen nodig bij baan)(afgerond)
* MKO management zowel diploma 1 & 2 (afgerond)
* NIMA Sales (afgerond)
* En binnenkort een nieuwe. Wil uptodate blijven en doorgaan.
Maritiem Officier
Terschelling, vlissingen ?Citaat:
Origineel geplaatst door Eris
Maritiem Officier
Zit momenteel in Gymnasium vier (NT + La + Bi1,2) en ga denk ik hierna zowel wiskunde als informatica (een zogenaamde "twinopleiding") studeren aan de UvA.
momenteel nog bezig met: Design & Technology... zit er over te denken om na deze opleiding HBO ICT te gaan doen, Design & Technology is meer het ontwerpen van websites, en producten voor bedrijven dus niet echt wat ik nu doe voor mijn werk ;)
Havo (N&T met Economie) half jaar Werktuigbouwkunde gedaan intresseerde me niet zo heel veel. Ben vorige week begonnen met Bedrijfskundige informatica.