Via een klant heb ik zojuist gehoord dat MJ Internet uit Leeuwarden failliet is.
Op de website staat de volgende informatie:
--- BEGIN QUOTE ---
Bij vonnis van 4 augustus 2005 van de Rechtbank Leeuwarden is MJ Internet B.V. in staat van faillissement verklaard.
Op de dag na uitspraak faillissement is er overleg geweest met de directeur van MJ Internet B.V. en de curator. Naar aanleiding van dit overleg is er een plan van aanpak opgesteld. Helaas heeft de voormalig directeur van MJ Internet B.V. gedurende drie weken geen contact gehad met de curator en heeft de curator ook op geen enkele wijze hem kunnen bereiken. Dit heeft tot gevolg gehad dat er gedurende een periode van drie weken voor de betrokkenen bij het faillissement volledige onduidelijkheid was over de gang van zaken.
Op dit moment is de communicatie tussen de voormalig directeur en de curator hersteld. Het doel is dat er binnen tien dagen meer duidelijkheid komt. Dit kan eruit bestaan dat de gehele boedel wordt overgenomen door een derde zodat de verbindingen van klanten verder worden veiliggesteld.
Gelet op het feit dat MJ Internet B.V. in totaal 6000 klanten heeft, is het voor de curator onmogelijk elke klant persoonlijk te benaderen. De curator zegt echter toe de klanten via deze website op de hoogte te houden van de ontwikkelingen in het faillissement.
Voor eventuele opmerkingen, althans vragen kunt u e-mailen via oorschot@oorlaw.nl.
Tenslotte: in de afgelopen vier weken is er tweemaal een storing geweest. Op dit moment zijn echter passende maatregelen genomen, waardoor de kans op een nieuwe storing nihil is.
Vertrouwende u naar behoren te hebben bericht,
O.A. van Oorschot,
curator
--- END QUOTE ---
Grtz, jeroen

Likes:


Quote
)