Citaat:
Origineel geplaatst door ChemicalWH
Met alle respect, deimos. Maar wat verwacht je nou man? Als zo'n pubertje een hosting bedrijf opzet (naja, neerzet is een beter woord) ZONDER verstand van ondernemen, ZONDER verstand van hosting zelf (technisch gebeureN) en zonder verstand van administratie (dat blijkt ook).
Ik verwacht dat mensen zich gedragen zoals ze zelf ook behandeld willen worden. Kortom fatsoenlijk. Of het bedrijf in kwestie verstand van zaken heeft maakt niet uit. In elke branche zijn er voorbeelden te noemen van goed lopende bedrijven zonder enige kennis.
Citaat:
Dit bedrijf zal misschien wat klanten krijgen en hoogstwaarschijnlijk bij de eerste echte tegenslag alles opgeven. Dit heeft als resultaat dat hosting-afnemers minder snel bij een van de kleinere hosting bedrijven diensten afnemen omdat ze het vertrouwen hierin volledig kwijt zijn.
Hoelang het bedrijf bestaat doet niet ter zake. Laat staan het beeld dat anderen krijgen van kleine afnemers. Ik ben persoonlijk van mening dat het beeld van de kleinen meer wordt bepaald door het imago dat ze uitstralen. En ik kan je verzekeren het imago dat ik in dit topic tegenkom is alles behalve charmant.
Citaat:
Zoals eerder al vermeld is in dit topic, dit soort geintjes verzieken de markt voor de andere kleinere ondernemers.
En ben je niet van mening dat het gedrag dat in dit topic naar voren komt dit niet doet? Verder ben ik van mening dat wanneer je je bedrijf goed profileert en onderscheidt van anderen er altijd een markt zal bestaan of er nou andere spelers op de markt zijn of niet.
Citaat:
Wellicht dat deze telefoongesprekken hem laten inzien dat hij OF iets moet gaan doen waar ie goed in is.. OF dat ie zich eigen helemaal suf gaat studeren en DAARNA hosting aan gaat bieden. Maar zeg nou zelf man, dit schiet toch niet op?
En dat telefoonnummer stond trouwens gewoon open en bloot op de firemx.nl website. (die edit die je gemaakt had over schending van privacy).
Als je van mening bent dat hij te weinig verstand heeft of dingen moet regelen kan je hem daar ook netjes op wijzen ipv iemand te gaan bashen per telefoon. Ook nu ben ik weer van mening dat je iemand moet behandelen zoals jezelf behandeld wilt worden.
En dat het tel nr ook te vinden is op het inet maakt niet uit. WHT wilt niet meewerken aan bashing en dat doen we wel door het tel nr te laten staan.
Citaat:
Je hebt trouwens wel gelijk wat professionaliteit betreft over deze gesprekken, maar mogen wij ook niet eens wat plezier hebben?
Ruud
Vind je het normaal dat ik bijvoorbeeld voor de lol je 24/7 storingsnr het hele weekend ga platbellen? Of andere "leuke" geintjes ga uithalen omdat ik mezelf verveel?? Persoonlijk vind ik dat niet normaal, dus waarom wel doen bij anderen?