Uiteraard heb ik voordat ik de afbeelding heb geplaats contact gehad met Marco.Oorspronkelijk geplaatst door Technotop
No problem..
Uiteraard heb ik voordat ik de afbeelding heb geplaats contact gehad met Marco.Oorspronkelijk geplaatst door Technotop
No problem..
@ Clanhost
Ziet er erg netjes uit, mijn complimenten![]()
Ziet er netjes uit Hans.
Alleen hoe doe je dat als je een server uit het rack wilt halen? Dan moet je ook de stroomkabels eruit halen en de netwerkkabels, ik zie nergens een verlengstukje wat zou meegaan naar voren.
Jullie zijn vast wel benieuwd naar wat GlobalVoice foto's bij True.
http://www.xsdenied.nl/gallery/main....serialNumber=1
Enkele van onze dedicated servers:
http://www.exonet.nl/serverpics/gv-rack.jpg
http://www.xsdenied.nl/gallery/main....serialNumber=1
http://www.xsdenied.nl/gallery/main....serialNumber=4
http://www.xsdenied.nl/gallery/main....serialNumber=4
350m2 Is deze eerste suite. En erg mooi.Kwa techniek ook niet te vergelijken met Redbus en al helemaal niet met TC2.
We zijn bezig al onze spullen naar Global Voice te verhuizen.
![]()
Laatst gewijzigd door Jesperw; 08/08/06 om 12:27.
Kolere wat een ruimte![]()
![]()
Park The Hosting Manager - your friend in hosting software
Hij is in anderhalve maand al zowat half vol. Er is ook een optie op de ruimte ernaast, die is nog veel groter.Oorspronkelijk geplaatst door Rollerscapes
![]()
Achja True groeit als kool![]()
Gisteren een colo verplaatst en twee colo's bijgeplaatst in het datacentrum Doetinchem in ons colo/dedi-rack.
http://www.omroepaalten.nl/dump/PICT0008.JPG
MultiMaak - Voor persoonlijke cadeau's en relatiegeschenken!
Nou liep ik toevallig in de colo zomaar even niks te doen, met een honger gevoel, nou leuk hoor. Zie ik daar ineens een snoep apparaat zijn!
Ik had de keuze uit een lekkere utp, of wat kooimoeren, echt een gezonde voedzame maaltijd.
Dus geen foto van mijn rack, want die zijn geheim :P Maar van mijn voedzame maaltijd voorziening in de colo waar ik rondhang (en dat is geen geheim geloof ik waar ik dan rondliep).
http://www.webhostingtalk.nl/attachm...1&d=1155223075
Haha, hij staat er. Hij is super geworden.Wat moet je er in gooien?
MUNTjes?
Super idee, moeten ze in elk DC hebben.
In Redbus staat er al 1 , snoep/koek en sopie apparaat![]()
Is geen GlobalVoice meer maar eunetworks........Oorspronkelijk geplaatst door Jesperw
Alleen zonder UTP en kooimoeren![]()