Er zou een prive forum gemaakt kunnen worden waar je op verzoek toegang tot krijgt, indien je een geldig kvk nr hebt.
Likes: 0
Er zou een prive forum gemaakt kunnen worden waar je op verzoek toegang tot krijgt, indien je een geldig kvk nr hebt.
achja, moet je eens voor de grap op marktplaats kijken.. daar wordt het echt niet veel beter.
"Design vanaf 1000 euro" en dan ga je es richting hun portfolio en de sites die je daar aantreft zijn het nog niet eens waard om een template genoemd te worden..
maar design voor een 10tje? tja zit natuurlijk wel vaak geen service bij/script/slice etc.. en vaak amateurdesigns..maar als het goed uit ziet:
Waarom niet?
edit:
de ex van mn moeder heeft dus weer een vriendin en die zeurt al als een student ff de computer in orde komt maken voor 10 euro per uur.. nu vraag ik me af of dat mens getikt is.. 10 euro is echt niet veel!! (ook nog maar af te vragen in hoeverre de software legaal is)
Laatst gewijzigd door gothax; 07/04/05 om 15:38.
Toch klopt het verhaal van de kvk niet. Dit aangezien er een eigen beroepsvereniging is voor ontwerpers (http://www.bno.nl/). Deze zijn vrijgesteld bij de kvk van registratie, zie 'kunstenaars' (http://www.kvk.nl/artikel/artikel.as...356&SectieID=5).
Maar ik denk dat de discussie verkeerd wordt gevoerd en dat het probleem is dat er eigenlijk vooral op prijs wordt gekeken, ook door degene die 'duurder' zijn. (ben ik zelf ook schuldig aan) Niemand durft dan ook een duurdere aanbieding te doen dan een ander. Helaas blijven er hierdoor dan ook een heleboel aanbieders weg van de forums.
Design is wat anders dan hosting en het blijft het vergelijken van appels met peren. Als de afnemer alleen op prijs wil kopen, laat hem dan lekker, hij zal toch geen interesse hebben in argumenten. Ze komen er dan samen wel achter dat het uiteindelijk toch niet werkt voor zo'n prijs.
Dus reageer vooral niet met 'geen kvk' oid., het waait toch wel over.
Maar zoals zo vaak gezegd, we hebben het over dit forum..
En hier is al zo vaak gebleken dat aanbieders zonder kvk bagger te koop zetten.
Verder zullen de professionele webdesigner (we hebben het niet over schilders) zonder kvk nihil zijn. Die paar zonder kvk hebben dan pech.. Het is ten goede van het forum.
Dat vraag ik mij dus af, aangezien er de laatste tijd in de aanbiedingenforums er meer berichten staan van concurrenten van aanbieders over regels die worden geschonden (of complimenten... ook vaag), dan dat er zinnige reacties zijn.
Maar de waardeloze layout aanbiedingen zijn wel ver gedaald, gelukkig.
Wat mij betreft mag de regel er blijven.
snap niet waar jullie je zo druk om maken
90% van de mensen die hier vragen om wat script of design willen ook niets uitgeven. Dit zou je onderhand ook moeten weten.
En als je dat dan weet reageer je toch niet op zo'n topic.
Ik weet nog in mijn begintijd met html-sites die ik voor 100 gulden aanbood (ok geen tientje)..... Ik had het gevoel dat ik juist niet serieus genomen werd door de lage prijs. Als ik meer vroeg werd ik een stuk serieuzer genomen..... Het is voor een bepaalde markt. Dus het lijkt me prima. Maar denk niet dat de mensen die daar mee in zee gaan anders een duurdere site zouden bestellen....
Als ik collega's spreek dan begrijp ik nog dat ik schandalig goedkoop ben, maar wordt wel serieuzer genomen inmiddels..... Ik denk niet dat het de markt verpest, pas als ze meer gaan vragen heb je er een concurrent bij :-)
Laatst gewijzigd door Designerhosting; 29/04/05 om 01:05.