Je bent RFC-ignorant (RFC1036, pagina 3)
Ik ben het in zekere zin wel met Grumpy eens, maar Domenico heeft zeker ook een goed punt ten opzichte van de doelgroep van WHT. Ik weet absoluut niet wat Usenet, lynx, "Je bent RFC-ignorant (RFC1036, pagina 3)." En Guglielmo Marconi is of zijn en betekenen maar als ik alles een beetje goed gelezen heb vind ik dat deze mensen hun hersencellen ook wel eens kunnen c.q mogen gebruiken die nodig zijn om sociaal te denken, het moet met zo’n IQ toch mogelijk zijn om andere mensen in hun waarde te laten?
Of zijn ze neo selectief intellikind en hoogbedroefd en leven ze nog in het tijdperk van sciencefiction achtige sektes waarbij je eerst het postcodeboek uit je hoofd moet leren om vervolgens via geheime ontblauwingen toe te worden gelaten tot het eliclubje ?
Wat is er mis met logisch nadenken? Daar hoeft je niet hoogbedroefd voor te zijn! Volgens mij moet een Forum of een Nieuwsgroep voor de gemiddelde geïnteresseerde, zonder encyclopedie en morsecodeboek, te lezen zijn, is dit niet zo kan je volgens mij niet meer echt spreken van een nieuwsgroep maar van een nieuwsclubje of zo. Ik vind het raar als mensen andere uitsluiten door te doen voorkomen dat ze niet goed genoeg zijn, daarom vind ik dat Grumpy ook gelijk heeft want met mensen met deze instelling wil ik eigenlijk ook niets te maken hebben.
Just my 2 (euro)cents ;) :)
Re: Je bent RFC-ignorant (RFC1036, pagina 3)
Citaat:
Origineel geplaatst door BerArt
Ik vind het raar als mensen andere uitsluiten door te doen voorkomen dat ze niet goed genoeg zijn, daarom vind ik dat Grumpy ook gelijk heeft want met mensen met deze instelling wil ik eigenlijk ook niets te maken hebben.
Het ging mij er om dat Domenico aan de ene kant die newgroups zit af te kraken over van alles en nog wat (houding, offtopic, regels gezeik) en tegelijkertijd het hier op WHT wil houden.
De reden dat omdat er mensen zijn die het gebruiken, dat het daarom blijft vind ik maar magertjes. Er zijn veel mensen die webhosters.nl gebruiken. Die ga je dan toch ook niet op één of andere manier in WHT verwerken?
WHT heeft zijn eigen content en eigen publiek. Mensen die die newsgroups willen zien, weten de newsgroups zelf wel te vinden.
Voor mensen die niet weten hoe ze daarop komen en toch vragen hebben is er WHT met forums voor allerlei categorieën waar zij hun vragen kwijt kunnen.