Gefeliciteerd! Dat worden weer een aantal overuren de komende weken ;).
Afdrukvoorbeeld
Gefeliciteerd! Dat worden weer een aantal overuren de komende weken ;).
De juiste naam is van loo, savvas heeft een foutje gemaakt in zijn post.Citaat:
Origineel geplaatst door The Postman
AHHH Netrouting is Savvas :D Wist ik veel :) Hm ff een muziekje:
"Tudutudutudie, ik wist het eerder dan wht...Tudutudutudie"
;)
van der loo?? Tessa...hm helaas. Oja op de pdf staat Tessa van loo ;)
Ps. mijn achternaam is ook van der loo ;)
Het telefoonnummer kloptte wel ten tijde van het opmaken van het persbericht, maar door een foutje bij t-mobile is het nummer te vroeg geblokkeerd en hierdoor is de overbrugging met het nieuwe contract nog niet gedicht. Daardoor kan er tijdelijk alleen maar met mij of savvas contact op worden genomen voor meer informatie.
@webbizz: het moge duidelijk zijn dat niet iedereen binnen onze organisatie het fijne weet van de organisatorische kant aan de overname.
Daardoor kan dus ook niet met zomaar iedereen contact worden opgenomen.
Hmm vanacht misschien een email? Half 5 zoals u zei zal het wel niet worden of bedoelde u half 5 vanacht.Citaat:
Origineel geplaatst door NetRouting
Beste,
Zoals ik u telefonisch al heb uitgelegd belde u zeer ongelegen, de heer Hakke is onbereikbaar wegens ziekenhuisbezoek en mevrouw van der Loo is vandaag vrij. Toen u belde zat ik net in bespreking en kon helaas uw telefoontje niet aannemen, hier heb ik u later dus voor teruggebeld.
Betreft de verhuizing heb ik u telefonisch het één en ander in het kort toegelicht. De datasheet, zoals gezegd, zult u vanavond in uw mailbox krijgen.
Ik hoop hiermee bovenstaand even op te klaren.
Ik dank u voor de genomen moeite en we houden u op de hoogte.
Met vriendelijke groet,
Savvas Kouimtzidis
Ik zal nu waarschijnlijk irritant overkomen. Maar als u zegt half 5 is dat goed en ik zeg ja. En het is er om half 11 nog niet dan denk ik dat er toch iets niet goed bij uw bedrijf.
Betreft dat van Loo/van der Loo. Was even in de war, was met de administratie tegen en kwam daar ook een van der Loo tegen, juist Tim ;)
Sen,
Ik had inderdaad een afspraak om het rond half 5 aan u te verstrekken, mijn collega wilde er nog wat dingen aan toevoegen. De mail word nu verzonden aan alle klanten as we speak.
Mijn excuses voor het ongemak.
(irritant, ach ja, misschien, afspraak is afspraak, heeft u volkomen gelijk in)
Ik gooi 'm maar op slot. Zo'n big deal is dit ook niet dat het ene bedrijf een ander overneemt, dus echt veel discussie zit er niet in. Wie echt nog vragen heeft, kan vast en zeker bij Savvas of Dominic terecht.