Overigens is deze machine net zo oud als ik ben, dus ik was verrast om te zien dat 'ie na zo'n zware zeereis in een betere conditie verkeert dan ik :D
Afdrukvoorbeeld
Overigens is deze machine net zo oud als ik ben, dus ik was verrast om te zien dat 'ie na zo'n zware zeereis in een betere conditie verkeert dan ik :D
Ik kan ook niet achterblijven denk ik ;)
Groot bureau = meer ruimte voor archief !
Dat ziet er gezellig uit Ramon :)
Heeft iemand mijn welpie al gespot ?
Achter de printer staat wat, en er ligt een krokodil?
Ik zag hem ook al achter je printer liggen. :)
Heb ze misschien wel eens gepost, maar toch. Dit was tijdens de inrichting van ons huidige kantoor.
U ziet de broodnodige Wii, ons klantenzitje, de server installatie hoek, enzovoort. Inmiddels zijn er 6 werkplekken operationeel. :cool:
Hoe werkt het in één grote ruimte?
Top, ik zou niet anders willen. Omdat we maar met een paar man zijn heb je elkaar eigenlijk continu wel even nodig. Een wandje om het zitje af te scheiden was mooi geweest, maar dat komt in een volgend kantoor. We zitten in een bedrijfsverzamelgebouw waar we elk jaar een groter kantoor hebben genomen. Volgend jaar groeien we er wellicht uit en gaan we op zoek naar iets groots.
't Gebouw op zich is top. Beneden bevinden zich een luxe restaurant/cafe om met klanten te gaan zitten, er is een receptie, de KVK zit in dit gebouw en trekt veel bezoekers aan en de uitstraling ie mooi sjique. :)
Gheghe... dat is een verjaardagskaart die waakt over mijn waterdiplomas die op de vensterbank liggen. Zo kan ik bij een belletje die dingen meteen grijpen en ervandoorgaan !!
Valt opzich wel mee, en tja ... per scherm heb je 2 of 3 kabels in mijn geval en die heb je toch echt nodig :)Citaat:
Alleen de kabelmassa achter de schermen zou ik me aan irriteren, verder mooie werkplek
Verder ook een KVM dus dat scheelt al in gebruik voor toetsenboard en mouse ( heerlijk ).
Ramon,
Probeer deze eens. Multiplicity
http://www.stardock.com/products/multiplicity/
Werkt perfect, en je kabels zijn weg.