Als je de muziek in een zelfde ruimte afspeelt geld hier volgens mij gewoon het kijk en luister geld.
Lange leve Online Radio :D
Afdrukvoorbeeld
Als je de muziek in een zelfde ruimte afspeelt geld hier volgens mij gewoon het kijk en luister geld.
Lange leve Online Radio :D
Het kan nog gekker, als ik kijk naar de omroepstudio:
- Muziek aanschaffen -> Rechten betalen
- Muziek draaien -> Rechten betalen
- DJ is werknemer en luisterd -> Rechten betalen
- Verplicht 15 dagen archiveren voor het Commissariaat -> Lege media -> Rechten betalen
- Geluid ook achter de kabelkrant -> Rechten betalen
- Stream op de website? -> Rechten betalen
- Nieuws wordt extern ingesproken -> Rechten betalen
- Jingles laten produceren -> Rechten betalen
- Librarymuziek in commercials -> Rechten betalen
Als ik ga zoeken, vind ik nog wel meer. En dat alles voor hetzelfde product.
WilloW zei het een paar berichten geleden al.. dit is allemaal niet ontopic..
Ik solliciteer niet naar een moderator job hoor ;) maar als ik iets wil lezen over SENA dan gebruik ik de zoekfunctie wel :)
om weer ontopic te gaan wat foto's
(ja de fon antenne moet nog netjes worden opgehangen)
Ijsbox, in wat voor pand zitten jullie? Op de een of andere manier doet het me heel erg denken aan een (basis)schoolgebouw... Ik vermoed door de vloer en de ramen op foto 3 en 4.
ziet er netjes uit. dat van het schoolgebouw dat had ik ook overigens...
hoe kun je nou werken met al je windows schots en scheef op je scherm :D
Grappig dat zoveel mensen hier met Vista enzo werken. Ik zou eerder verwachten dat we hier massaal op Ubuntu zitten. Wij werken er veel efficienter mee. Vooral omdat je allemaal internet zaken doet en waarschijnlijk regelmatig consoles gebruikt.
Of je nou Putty of de terminal start maakt niet uit ;) Windows wordt trouwens meestal bij system meegeleverd, waarom dan moeilijk doen om ubuntu er op te zetten. Vista werkt prima :)
Ik heb nog gewoon lekker XP, Vista heeft mijn zoveel ellende bezorgt dat het niet normaal was.... En niet alleen de programma's die niet meer werkten, maar ook mijn printer die niet word ondersteund (hij werkt wel, maar ik heb geen status venster van de inkt...) en het fijt dat je sommige dingen niet meer kan instellen.
Ik wil nog steeds heel graag gaan kijken voor Ubuntu als Gast OS :)
In de (laatste) CT magazine staat een heel goed artikel over virtualisatie van Windows op Linux, en zelfs iets over wat je ook met VMWare Fusion hebt! :D Windows programma's draaien in in virtuele modus maar dat je vensters gewoon zonder desktop hebt :eek:
Ik heb al zitten kijken naar OpenOffice.org, maar moet hieruit helaas nog concluderen dat Word toch beter is :(
Gister was het even mooi weer om een foto van buiten te schieten, die donkere plekken op de stenen is water. De reclame op het pand wordt binnenkort besteld, ben er nog niet helemaal over uit hoe ik het wil hebben :) (aan de rechterkant van boven naar beneden of van links naar rechts tussen het bovenste raam en het raam op de 1e verdieping?)
Wordt het trouwens niet eens tijd voor een mooi huisnummerbordje? :)