Wij laten momenteel een systeem ontwikkelen die (in ieder geval voor ons) erg gemakkelijk is in het gebruik. het systeem heeft de volgende functies:
-Klanten die zich registreren worden in de database opgenomen en de administator wordt gewaarschuwd via mail.
-Klanten hebben een eigen pannel waar ze de status van hun producten kunnen bekijken en persoonlijke gegevens kunnen veranderen.
-Administrator heeft een duidelijk overzicht van binnenkomende bestellingen, kan gebruikers activeren, producten toevoegen, producten activeren en de instellingen ervan bewerken. Ook heeft de administrator de mogelijkheid alle informatie van een klant (persoonlijke informatie + bestelde producten) met een printbare pagina te zien.
-Alles voor zowel de klant als voor de administrator is te makkelijk te overzien door een overzichtelijke layout
Extra optie:
-KlantenManagement business is bedoeld voor de meer eisende beheerder. Alle functies van KlantenManagement PRO zijn beschikbaar en daarbij ook een facturen notificatie systeem. Dit systeem waarschuwd de administrator wanneer er een factuur gemaakt moet worden. Daarna kan de betreffende factuur in 2 stappen worden afgehandeld.
__________________________________________________ _____
Wij vroegen ons af of er misschien meer intresse is in dit systeem. Eventueel worden ze dan als licentie doorverkocht.

Likes:


Quote