Citaat:
Origineel geplaatst door motrox
De bewuste post was geen advertentie, het was een aankondiging dat ik binnen korte tijd een script had voor het beheren van dns servers.
De 2e post in die thread zie ik niet als een aanval, maar een verzoek om informatie, ik vraag immers welke configuratie de dns server heeft. Dit als "marktonderzoek".
Die Limited is nog in oprichting, in die Ltd. gaan de activiteiten van MamboOS.com, die immers internationaal zijn, en mede gezien de belastingvoordelen.
Ik adviseer inderdaad nog regelmatig mensen op fiscaal en financieel gebied. Dit ben ik echter aan het afbouwen daar ik mij volledig wil gaan bezig houden met "internet".
Reden is dacht toch hierboven al vermeld. Ik heb interesse als klant in een domeinenprovider. Hoewel ik nu waarschijnlijk ben voorzien, blijf je toch kijken naar andere aanbieders.
Daarnaast vind ik discusseren leuk, en het betreft hier een onderwerp dat mij interesseert.
En naar mijn idee, als ik iemand aanval, en ik stel vragen, of die zijn onjuist, dient zo iemand in staat te zijn deze te beantwoorden of te weerleggen. Ik denk dat andere potentiele klanten wel geinteresseerd in zulke discussies. In dat opzicht ben ik hier sociaal bezig. ;)
Als het maar afgelopen is met het verzieken van posts/advertenties van anderen, zoals ik je per PM al aangaf, dan maak je maar een eigen discussieforum aan...