
Ja, hier ben ik het volkomen mee eens. Golfjes zie je echt te veel tegenwoordig. Die Megane RS is zeker wel mooi, ze worden alleen niet zo zeer goed verkocht. Ook niet de normale versie.. Zeer jammer, want vind hem toch vele male mooier dan de Golf!
http://www.easycarblog.com/wp-conten...egane-rs-5.jpg
De Megane is zeker mooi! Ik zag er laatst een rijden helemaal in de sport uitvoering zwarte lak, erg strak.
Heb net 8 maanden mijn rijbewijs, eerst mijn studie maar eens afmaken voor ik een auto koop.

Ik rijd nu inmiddels een ruime 2 weken heel tevreden rond in onderstaande sport bolide![]()
Uiteraard zonder de Toyota Stickers...
Laatst gewijzigd door Domenico; 29/07/10 om 11:06.

Rijd hier nog altijd rond in de auto van mijn vader of de auto die samen voor mijn broer en mij hier staat. Ach zolang ik met het openbaar vervoer ook overal kan komen waarom niet. Kan ik ook nog een beetje werken in de trein met m'n NS T-Mobile stick
Rijd hier dan overigens rond in een Peugeot 206 1.4 (dacht ik) op diesel maja ik kom droog op mijn locatie, en anders is het in een Volvo V70 bouwjaar januari 2010 2.6 ook diesel. Jammer van alleen voorwiel aandrijving, maar die stoelen.. lijkt net alsof je in je lig stoel ligt op kantoor (de relax stoel om te brainstormen).

Dat je daarin gezien durft te worden. Een Prius is echt DE auto voor schapen, als je het mij vraagt.
Daarnaast.. een Prius is veel vervuilender dan een gemiddelde auto (weliswaar niet qua uitstoot, maar wel qua productie van de batterijen veroorzaakt meer uitstoot dat een gemiddelde auto in zijn levenscyclus verbruikt).
Dat klopt, maar helaas is die weg :-(
Als ik de middelen had en een goede reden had ik hem wel over willen nemen, maar wat moet ik met zo'n auto en aangezien ik nog student ben, OV en dan kun je tenminste nog wat werken in de trein. En in geval van storing kan ik hier altijd wel een auto gebruiken ;-)

Wat dat laatste betreft zijn de meningen zwaar over verdeeld. Discussie gaat toch nooit gewonnen worden, batterij wordt toch geproduceerd... dus of ik of iemand anders er nou in rijdt. Persoonlijk vind ik het een mooie auto. Dus ja daar durf ik ingezien te worden, voorheen reed ik een RAV4 uit 2009. Leuk hoor, maar kosten technisch is dit toch een stuk voordeliger. Het rijd heerlijk in ieder geval.
Wat betreft de rem en gas problemen ... wordt het hele boeltje door de media flink overtrokken.
