tja stukken beter, verder alleen echte mannen dragen rose :)
Afdrukvoorbeeld
Hier ook al bijna 100 pages :D
Euhm, een Audi A3 uit aug. 2007 ook (ervaring, kwam uit de fabriek rollen en garage zei dat hij toch echt ingereden moest worden). Eerste 1000km niet harder dan 100km/u.
http://www.autoweek.nl/vumdisp.php?id=805&CAT=Diversen
Of betere en actuelere link:
http://www.audi.nl/home/auditorium/a..._D0Lnl,00.html
Ik rij een 3 kwart jaar oude Peugeot 207, 1.6 XSPack Benzine met bijna alle mogelijke opties :D
Panoramadak, JBL Geluidssysteem, enz enz :)
Erg nice!
(niet op lease van e-Dot btw...)
Hopelijk krijg ik mijn nieuwe audi deze week binnen.
audi A4 2.0 automaat (tiptronic), fotos zal ik plaatsen wanneer hij binnen is :)
Is geen super snelle jongen maar rijdt heerlijk, super stil en zuinig 1/16 op benzine en 1/11 op lpg.
A8 kan geen G3 in, en met de huidige benzine prijs is dat wel een must vind ik. ;) vind A8 of A6 niet zoveel meer hebben dan een beladen A4.
Een beladen is anders dan een 2 liter vind ik zelf, tenzij je echt full option hebt gekozen, dan is hij natuurlijk ook erg leuk. Is het de nieuwe versie, of een 2e hands, of wellicht oude versie?
je wisselt wel vaak van auto he. post eens een orderbevestiging dan met jouw naam er op? geloof er namelijk maar weinig van allemaal.
oh ja, je zit te twijfelen tussen auto's in de prijsklasse van ca 75.000 / 150.000 als ik al je auto's pak welke je gepost had hier en dan ga je moeilijk doen over een tientje besparen per tank?
Telkens een proefrit aangevraagd zeker :-)
Nam iemand die posts ooit serieus dan? ;)