Ben ik helemaal met je eens PimEffting.
Btw; Volvo vindt ik echt een zakelijke auto, perfect voor een ondernemer.
on; BMW 640
Afdrukvoorbeeld
Wij hebben een beletterde suziki swift, prima karretje.
Echt ik heb een enorme hekel aan beletterde auto's. Ik zou wanneer ik ergens in dienst was en een beletterde auto krijgen echt ontslag nemen (Tenzij busje of vrachtwagen is). Hier bij ons dus beslist geen belettering.
Dit is onze bedrijfsauto. Een splinternieuwe Toyota Aygo met bestickering. Een erg fijne auto en onderweg gratis reclame :)
(Op de achterkant hebben we nog onze url staan)
Ik weet dat twee mensen van PCExtreme sinds vandaag beiden een Tesla Model S rijden. :)
Ik ben benieuwd wat ze betalen voor die Tesla S, ik hoor verhalen over enorme subsidie etc en dat men aan het eind van het verhaal net 16K betaald voor die wagen.... ik vind hem erg gaaf!
Klopt! Voor de geïnteresseerden, het zijn 85kWh accu's en de non-performance versie.
Gezellig dat je nog even langs kwam.
16k is érg pverdreven, dat haal je niet. Het schommelt eerder rond de 35k.
- 5 jaar geen bijtelling
- Geen wegenbelasting
- MIA, KIA en Vamil
- Goedkope verzekering
Zo ziet het er uit:
http://tesla.o.auroraobjects.eu/tesl...driveway_1.jpg
En bij het datacenter:
http://tesla.o.auroraobjects.eu/tesl...gyrocenter.jpg
:w00t:
Dat maakt het wel erg interessant. Als ik dat had geweten had ik de lease op m'n huidige auto niet net een jaar bijgetekend. Zijn al die regelingen de komende jaren ook nog van toepassing, of loopt dat aan het eind van dit jaar af (wat daarna geloof ik naar 7% gaat)?
35K joh? Tjee, dat is wel heel erg interessant... Als je dan bedenkt dat je er geen brandstof ingooit.. Jullie lachen je toch rot met die auto?
Je gooit er best wel voor wat geld stroom in natuurlijk.... maar wanneer je bijvoorbeeld nog wat geld over hebt voor zonnepaneeltjes of grappen zoals winddelen lach je je uiteindelijk redelijk rot ja, weinig onderhoud, weinig kosten en toch een mooie bak rijden!