Na eerdere pogingen van Webbizz om met de vaste Webhostingtalk.nl bezoekers te karten, probeer ik het nog eens.
Ik werd gedwongen: "Webbizz: Waar blijft dat kart-topic nou"!
Maar tijdens het vorige topic is gebleken dat er op zich best animo voor is, alleen werd het niet echt concreet. Daarom dit nieuw topic.
Het voorstel is om te gaan karten in het kartcentrum in 's-Hertogenbosch. Hier wonen enige mensen in de buurt, en Den Bosch is erg goed bereikbaar, via de A2 of met het OV.
Het lijkt me het beste om het op een zaterdag te plannen, of anders een vrijdag. Ergens in Juni is het handigst.
Roept u maar als je wilt komen, en wanneer je het beste uitkomt. Ik zal deze startpost bijhouden met up-to-date gegevens
Update:
De kosten zijn ook belangrijk uiteraard. Er zijn 2 arrangementen, welke vinden jullie het beste?
Pitstop
Ons combi arrangement om te eten en te karten
p.p. €32,75 incl. BTW
Keuze uit :
1 heat karten met Chinees / Indisch buffet of,
1 heat karten met Barbeque of,
1 heat karten met Steengrill (al vanaf 5 personen)
Vegetarische gerechten zijn op aanvraag mogelijk.Deelnemerslijst:Indy 500
Wie zal de finale èn het erepodium halen?
p.p. € 42,50 incl. BTW
1 trainingsheat.
1 kwalificatieheat.
1 finaleheat voor de 10 snelste rijders.
uitgebreide prijsuitreiking met prijzen voor de top 3 van de finaleheat inclusief champagne voor de winnaar.
- Robbert Cuijpers - Digibytes (\me)
- Jeroen - WebBizz Internet
- Xander - InstantXS
- Koen - InstantXS

Likes:




Quote
Maar je kunt helemaal via de snelweg rijden, en niet over vage b-weggetjes enzo. Je komt dus gewoon, punt