Er zijn wel branches waar ze nog oplossingen zoeken voor facturatie en koppelingen.
Natuurlijk staat het vrij iets te ontwikkelen wat al bestaat, onderscheiden en uniek zijn. Dat willen we uiteindelijk allemaal :-)
Afdrukvoorbeeld
Er zijn wel branches waar ze nog oplossingen zoeken voor facturatie en koppelingen.
Natuurlijk staat het vrij iets te ontwikkelen wat al bestaat, onderscheiden en uniek zijn. Dat willen we uiteindelijk allemaal :-)
De komende tijd/maanden zal factweb gratis te gebruiken zijn.
Je kunt je aanmelden als bedrijf zijnde op de volgende pagina:
https://www.factweb.nl/signup/index
En dan zal vanuit onze kant een gebruiker en gekoppeld bedrijf voor u aangemaakt worden.
Wanneer het betaald gaat worden gaan wij dat van te voren duidelijk aangeven.
Je kunt nog altijd tijdig stoppen zonder te betalen.
Naar schatting wordt het 5 euro per maand.
Omdat het nog in beta draait, willen we het de komende tijd gratis aanbieden.
Hij draait op een beveiligde verbinding, alle data wordt dagelijks gebackupt en staat veilig.
Wanneer er vragen zijn hoor ik die graag!
Hoever staan jullie met de api ontwikkeling?
Ik zie veel overeenkomsten met Wefact. In welk opzicht denken jullie beter te gaan zijn dan Wefact? Natuurlijk is er nog lang niet de functionaliteit die Wefact biedt. Groot voordeel van Wefact vind ik ook dat wij dat zelf kunnen hosten. Ikzelf vind het niet prettig om mijn (financiele) gegevens extern neer te zetten zonder dat ik zelf op zijn minst een backup kan maken.
Zeker als je het gratis aan gaat bieden kunnen we natuurlijk niks verwachten. Als jullie volgende maand ineens met de noorderzon zijn vertrokken, zijn al die bedrijven dan hun data kwijt?
Wel even dingen om goed over na te denken.
Het ziet er opzich goed uit.
Wel is het handig om de keuze te maken of je het in het Nederlands of in het Engels doet (of twee-talig) nu is het een beetje door elkaar heen.
Hij is op het moment nog alleen Nederlandstalig. Alleen als je een Engelstalig ingestelde browser hebt, bezoek je veelal in het engels als je ingelogd bent tenminste. Maar hij is Engelstalig nog niet helemaal af.
De JSONRPC API is 100% af. Er zijn van alle functies examples gemaakt voor Python, PHP komt nog. Zie: https://www.factweb.nl/page/show/API. De mensen die al een account hebben kunnen hem gebruiken, of je gebruikt het demo account.
Ziet er goed uit, ik ben benieuwd hoeveel ontwikkelingen er komen en hoeveel grote gebruikers er al zijn.
We hebben op dit moment 8 mogelijke klanten, welke bijna allemaal een account hebben, waarmee we het systeem testen.
WeFact is nog niet "af". Het werkt, en redelijk goed ook, toch zijn er soms nog best wel wat dingen die ik erbij zou willen hebben. Wij gaan door de tijd waarschijnlijk een heel systeem op maat bouwen voor intern gebruik, specifiek naar onze wensen. Maar dat is weer een ander verhaal ;-)
Is er ook een accountant betrokken bij het project? Welke de correctheid van het systeem kan controleren. Is toch een hele verantwoordelijkheid om zo'n systeem te ontwikkelen.
Sent from my iPhone using webhostingtalk mobile app
Hoeveel duurder?