Ik denk niet dat de boekhouder, receptioniste, magazijnier, secretaresse, ... van een bedrijf gaat bellen om te zeggen dat hun website/vm/... down is maar dat dit eerder een manager of ict verantwoordelijke is ;).
Afdrukvoorbeeld
Of de communicatie of marketing afdeling. Dat zien wij in ieder geval bij de grotere klanten (waar de IT afdeling minder blij met ons is voor zover ik heb begrepen).
Wij hebben nu dat klanten het centrale nummer kunnen bellen en 24/7 doorgeschakeld kunnen worden, tijdens bepaalde tijden (te weten 's nachts) weten ze dat er mogelijk kosten aan verbonden zijn. De volgende stap is om een los nummer als SLA nummer in te gaan richten wat een combinatie zal zijn van CID en pincode (1 van de 2 "goed" is voldoende).
We werken hier aan een complete vast-mobiel integratie.
Mobiel doet dus gewoon dienst als vast toestel.
Naar buiten bellen via gsm, met het kantoornummer, internbellen via toestelnummers.
Vervolgens kan een toestel in een que aangemeld zijn (of niet) mocht deze wachtdienst hebben.
Probleem van Pin is er inderdaad niet; elke klant een eigen pin of op basis van nummer herkenning door laten gaan.
Allemaal mogelijk en vrij simpel te realiseren.