Vanmiddag werd ik gebeld door de Bedrijfsadressenwijzer. Ik zou zogenaamd vorig jaar geen 400 / 500 euro over hebben om een uitgebreide vermelding te kiezen. Daarom had ik voor de standaard vermelding van 150 euro gekozen volgens de betreffende persoon. Toen heb ik de verbinding verbroken want mijn Google resultaat ondertussen bracht mij bij een heel handige discussie: http://www.arcokats.nl/2012/09/04/be...r-nee-dank-je/
Sinds eind 2012 schijnt deze persoon onder Bedrijfsadressenwijzer bellen, ik zie deze maand een aardige toeloop van dit soort telefoontjes.
Let er dus op, een gewaarschuwd mens telt voor twee. Van dergelijke praktijken houd ik niet. Verder klopt wat de auteur van het bericht op de link schrijft wel aardig, op de start bedragen na.

Likes:


Quote