

Je laat het klinken alsof het acceptabel zou zijn dat de garanties niet altijd nageleefd kunnen worden, omdat dat kostentechnisch onmogelijk zou zijn. Dat vind ik echt de grootste onzin, want dan moeten ze simpelweg de prijzen verhogen om dat wel kostendekkend te maken.
Wanneer jij als afnemer extra betaalt voor NBD, waarmee je dus specifiek betaalt voor gegarandeerde beschikbaarheid van alle benodigde hardware om jouw systeem binnen 1 werkdag te fixen, dan moet je er ook blindelings vanuit kunnen gaan dat Dell dat naleeft. Wanneer Dell dat niet doet, zit er bij Dell iets fout, en is het meer dan terecht dat Dell daar op aangekeken/afgerekend wordt. Je betaalt namelijk niet extra voor "NBD mits het voor Dell goed uit komt".
Je/Jullie kunnen hoog of laag springen, maar overmacht heb je al snel met zulke spelletjes, iedereen weet het en jullie ook. Nee het is niet een excuus om er onderuit te komen maar wel de realiteit. Welke geit er denkt goede support te hebben voor 3 jaar lang á 400,- euro (voorbeeld) is niet goed wijs, waarom is enterprise 5x zo duur? Omdat de leverancier wel beter weet (in dit geval dell) en echt keiharde garanties moet afgeven omdat het kennelijk bedrijfs kritische processen zijn welke er draaien.
Het is toch hetzelfde broodje aap verhaal met de SLA's die worden afgegeven tegenwoordig? De kosten zijn erg laag in verhouding maar het word ook op de grote hoop gegooit om het rendabel te maken, dit wil niet zeggen dat er geen kwaliteit word geleverd of een snelle oplossing voor handen is om het probleem op te lossen. Iedereen is er bij gebaat om het probleem zo snel mogelijk op te lossen, niet om het zo lang mogelijk te rekken, dat kan namelijk veel meer negatieve gevolgen hebben.
Daarnaast is het lezen van de voorwaarden welke er aan zijn verbonden ook van belang, voor sommige producten werkt het anders (is ook bij dell zo, afhankelijk welk support pakket je afneemt).
Ik denk dat het wel klopt dat je niet altijd alles in de hand hebt. Het kom natuurlijk ook voor dat een simpele raidset defect raakt, er een andere schijf in gaat die netjes rebuild en na 2 dagen draaien stop de raidset er weer mee en blijkt het aan de controller te liggen. 9 van de 10 keer ligt het voor de hand maar die ene keer komt toch voor...

Ik kan hier sommige hun redenering wel volgen, ja er kan overmacht zijn, maar de vraag is natuurlijk wat omschrijven ze juist als overmacht. Dat er een ship gezonken is of een vliegtuig gecrashed is met reserve onderdelen kunnen we overmacht noemen. Maar als ze een crappy product maken en dan klagen dat bvb 1.000.000 mensen een rma op NBD vragen en ze maar 200.000 reserve onderdelen hebben liggen is voor mij geen overmacht. Net zoals slecht voorraad beheer en andere dingen die ze zelf in de hand hebben geen overmacht is in mijn ogen. Dat je maar xxx euro betaald voor NBD maakt op zich niet uit, aangezien het een verzekering is, ik zie het al gebeuren bij je ziekteverzekering of ...verzekering.
Kijk dat ze zeggen van we kunnen de NBD niet halen, maar het zal een dag langer zijn is nog acceptabel in een zekere mate, maar dat ze zeggen van het zal een week duren is in mijn ogen totaal onacceptabel. Of we het dan hebben over een laptop van een paar honderd euro of een server van paar duizend euro maakt op zich niet uit, het gaat om de extra service die ze verkopen en niet kunnen waar maken.
Naast het feit dat ze het direct op de TS steken omdat hij windows opnieuw zou geinstalleerd hebben en dat het zijn probleem is, dan antwoord je gewoon in het vervolg ik moet die versie van windows niet en wil andere windows versie of linux. Dat daarom je hardware niet zou werken is trouwens bullsh*t, ik zie het al gebeuren met je wagen als je bij een ander tankstation tankt (van hetzelfde merk) en je wagen het plots niet meer doet dat de garagist zegt tja dat komt er van als je ergens anders tankt.
Dennis de Houx - All In One ~ Official ISPsystem partner
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
Inmiddels krijg ik ook geen antwoord meer van de technische afdeling hoe lang het nog duurt. Ik vermoed dat ze vandaag voor de 3e keer de NBD niet gaan halen want ik ben nog niet gebeld.
Ik was erg tevreden over Dell en de (zakelijke) support maar dat is inmiddels overgeslagen naar een negatief standpunt. En het is nog niet eens zozeer dat ik geen begrip kan opbrengen voor dat je een keer de NBD niet haalt. Al zou je die dan mijn inziens wel de volgende dag moeten halen of *ACTIEF* communiceren hoelang het nog duurt. Maar wat me ernstig tegenstaat is de hele houding van de consumenten support afdeling. Niks klant is belangrijk, maar de klant is dom. En niks van sorry, we vinden het erg vervelend dat u uw gloednieuwe laptop niet kunt gebruiken maar traineren door nog meer onzinnige handelingen uit te voeren en vervolgens helemaal niks meer te laten horen.
Nee Dell heeft voor mij afgedaan zowel zakelijk als privé.
kun je je account manager niet inschakelen? Ik heb 1 keer een trage reply gehad, toen mijn accountmanager bij dell gebeld en toen werdt het alsnog zo geregeld!
haha nu maar hopen dat het ook echt opgelost word dus, maar dat gaan wij vast horen als het niet zo is![]()

Dennis de Houx - All In One ~ Official ISPsystem partner
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
ze hebben tot zover iig weer iemand blij gemaakt![]()
tja het verhaal staat niet op zichzelf als ik dit topic zo eens doorlees, maar het is wel vreemd dat sommigen wel goede ervaringen en anderen niet. Jammer voor dell dat dit niet consequent is, want het kost ze vast klanten!