Ik denk niet dat de advocaat daar iets mee gaat doen want hij is dan net zo goed schuldige aan het openbaar maken
Afdrukvoorbeeld
1. Assenge noch Wikileaks verdient hier een cent aan.
2. Je hebt duidelijk geen kijk op de zaak. Uit de documenten blijkt dat iedereen, de hele wereld op grote schaal belogen wordt door de USA. Zelfs de bevolking van de USA wordt zand in de ogen gestrooid.
3. Ben je dan beter af met een afspraak met een partij die je beliegt of een "instabliele" relatie?
4. Waarom zou iemand met een hoge security clearance en die voor de rest als een echte patriot kan gezien worden deze documenten vrijgeven en z'n leven verknoeien tenzij hij vindt dat de wereld dit soort geklooi moet weten?
5. Wat met de houding van PayPal en Twitter? Twitter censureert alle tweets zodat ze geen populair item kunnen worden en PayPal weigert donaties.
En VISA/MasterCard weigert nu ook transacties naar WikiLeaks.. bron
Ik lees meer je mening dan op feiten gebaseerde uitspraken. Ik heb wel gelezen dat Wikileaks bijna 8 miljoen dollar heeft opgehaald inmiddels, maar dat ze er geen cent aan overhouden betwijfel ik.
Uit je 2e punt begrijp ik dat je voor Wikileaks werkt, want ik heb geen kijk op de zaak maar jij wel...? Regeringen liegen hun bevolking voor, dat is bijna een wetmatigheid. Ab Klink deed het recent nog met zijn rapport over het WK bid en de "verzonnen" opbrengsten van het WK in Duitsland. Niks geen 1,2 miljard winst gemaakt. Zo kan je overigens nog 387.000 voorbeelden verzinnen. Dit is overigens een mooi voorbeeld waarom enkele staatsgeheimen WEL openbaar gemaakt zouden moeten worden, omdat deze leugen anders nooit aan het licht was gekomen. Maar welk publiek belang dient het om te weten welke strategische (economische en militaire) locaties voor de US belangrijk zijn, om maar iets te noemen?
Ook je 4e punt vind ik enigzins opmerkelijk. Je stelt dat 1 persoon (een "patriot") voor zichzelf heeft uitgemaakt dat de hele wereld op de hoogte moet zijn van staatsgeheime documenten. Met de nu toe verspreide informatie kan ik bijvoorbeeld als Nederlandse burger knap weinig eerlijk gezegd. Waar ik echter sowieso niets mee kan is politieke instabiliteit in de wereld en een bedreiging van de wereldvrede. Niemand lijkt me daar mee gebaat overigens.
Het lijkt mij (maar blijkbaar ben je het daar niet mee eens) dat je toch geen staatsgeheimen publiceert die een gevaar kunnen vormen voor de openbare orde? Dat is overigens sowieso strafbaar en ik vind dat die wetgeving OOK voor Assenge (WikiLeaks) gewoon moet gelden.
1. Waarop baseer je dat? Ik betwijfel dat namelijk.
2. En iedereen moet alles maar weten en waarom dan? Hoe moet een land zich beschermen als alle defensie methoden op straat liggen? Tactisch opstellen heeft dan geen zin meer gezien er zo tussendoor gelopen kan worden.
(maar goed, ik vind dat de gemiddelde amerikaan sowieso onder curatele gesteld mag worden)
3. Jij vind dat iedere leverancier maar moet vertellen wat hun omzet is, hun klanten, intern mag niet meer informeel gewerkt worden enkel formeet, etcetc?
4. Over wie heb je het nu? Assange is gewoon een aandachtshoer.
5. Een bedrijf mag zelf kiezen of die klanten accepteert of niet, echter vind ik de censuur van twitter wel erg ver gaan. Overigens is het in Nederland niet veel anders, de legale growshops hier mogen niet eens iDeal hanteren.
Twitter ontkent dat en zegt dat #wikileaks geen trending topic kan worden omdat er ook een user bestaat die @wikileaks heet (en dan kan het geen trending topic worden).
Het lijkt me vrij duidelijk dat Twitter momenteel peentjes zweet, maar anderzijds lijkt het me niet logisch dat ze doelbewust zouden proberen te voorkomen dat het een trending topic wordt. Ik kan me niet voorstellen dat Twitter daar baat bij heeft (en de berichten over #wikileaks worden ook niet gecensureerd). Als ze onder politieke druk zouden censureren, zou denk ik eerder alle tweets over wikileaks gecensureerd worden.
Best leuk: http://tweakers.net/nieuws/71229/mas...aanvallen.html
Vind het wel eens leuk dat ze tonen dat er rekening gehouden moet worden met de mensen...
Enig idee hoeveel economische schade door dit soort geintjes van (exact zoals ze op tweakers roepen) "scriptkiddies"? Ik wil gewoon mijn creditcard kunnen gebruiken en geen slachtoffer zijn van een groepje dat stoer probeert te doen. Volgens mij denken meer mensen er zo over...
Op anonops.net staat nu een suspended message. Ik weet niet wie de directe provider is, maar het staat in ieder geval op een Leaseweb IP. Ik hoop niet dat zij nu ook slachtoffer worden..
Van een groepje "demonstranten" dat het wereldwijde betaalverkeer via creditcard gewoon even platlegt omdat ze daar zin in hebben. Je kunt natuurlijk donderop zeggen dat er verscheidende mensen nu geen vlucht of hotel meer online kunnen boeken, of andere (misschien) dringende zaken.
Ik zie het een beetje als Ado hooligans die de snelweg afzetten omdat ze niet bij Feyenoord mogen zitten. Sta je dan een uur in de file voor je meest belangrijke sollicitatiegesprek, omdat er een paar figuren vinden dat jij de dupe moet zijn van hun probleem.
De volgende keer leggen ze iDEAL lam, kan jij enkele dagen geen betalingen meer accepteren van je klanten en leg je het loodje. Dan hebben we het nog niet over het enorme aantal telefoontjes die je krijgt te verwerken, omdat je klanten niet kunnen betalen.
Zo kan je nog tig scenario's verzinnen waarbij dit soort acties met verstrekkende gevolgen niet wenselijk zijn.