Likes Likes:  0
Resultaten 46 tot 60 van de 137
Pagina 4 van de 10 Eerste ... 2 3 4 5 6 ... LaatsteLaatste
Geen
  1. #46
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    moderator
    7.022 Berichten
    Ingeschreven
    29/07/03

    Locatie
    Nijmegen

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    175 Berichten zijn liked


    Naam: Mike
    Bedrijf: admin.nu
    URL: www.admin.nu
    Registrar SIDN: Ja
    KvK nummer: 09139651

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Domenico Bekijk Berichten
    maar ik hoop er morgen op terug te komen.
    Het is inmiddels al overmorgen....
    "Zo zijn ook wij één leverancier. Dé leverancier in gedegen Linux kennis, wanneer jij dat nodig hebt."
    Boek je admin vandaag nog via : www.admin.nu
    Gevestigd in Nederland en Moldavië

    Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!

  2. #47
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    administrator
    21.459 Berichten
    Ingeschreven
    17/12/01

    Locatie
    Amsterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    71 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    590 Berichten zijn liked


    Naam: Domenico Consoli
    Bedrijf: Webhostingtalk.nl
    Functie: Oprichter
    URL: webhostingtalk.nl
    Registrar SIDN: Ja
    KvK nummer: 51327317
    TrustCloud: domenico
    View domenicoconsoli's profile on LinkedIn

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Mikey Bekijk Berichten
    Het is inmiddels al overmorgen....
    Haha klopt maar had gisteren een ongepland lekker rustig dagje met extreem veel snot in mijn hoofd als je bergijpt wat ik bedoel. Had de ts al een pm gestuurd hoor maar ik ga zeker nog even algemeen reageren.

  3. #48
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    moderator
    6.052 Berichten
    Ingeschreven
    21/05/03

    Locatie
    NPT - BELGIUM

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    481 Berichten zijn liked


    Naam: Dennis de Houx
    Bedrijf: All In One
    Functie: Zaakvoerder
    URL: www.all-in-one.be
    Ondernemingsnummer: 0867670047

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door t.bloo Bekijk Berichten
    Bestaan er ook niet-MKB webhosters dan? MKB is een verzamelnaam voor bedrijven onder de 250 medewerkers. Ik moet zelfs het eerste webhosting bedrijf met meer dan 100 medewerkers nog tegenkomen.
    Die zuiver webhosting doen waarschijnlijk niet, maar die het er bij nemen als activiteit wel. Om maar een paar namen te noemen KPN, Belgacom, Telenet, ...
    Dennis de Houx - All In One ~ Official ISPsystem partner

    Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!

  4. #49
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    geregistreerd gebruiker
    556 Berichten
    Ingeschreven
    09/09/08

    Locatie
    Amsterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Thread Starter
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door The-BosS Bekijk Berichten
    Die zuiver webhosting doen waarschijnlijk niet, maar die het er bij nemen als activiteit wel. Om maar een paar namen te noemen KPN, Belgacom, Telenet, ...
    Webhosting is een niche product, die veel telco's (partijen met kabels en gebouwen) erbij doen.

    Het grappige is dat in Nederland het niet als niche product is begonnen.

    Tenminste de eerste kennismaking voor "particulieren" met webhosting was een eigen huisje in de digitale stad Amsterdam, dat was gratis.
    De webhosting afdeling van DDS bestaat nog steeds.

  5. #50
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    chmod -R 777 /
    2.323 Berichten
    Ingeschreven
    17/03/07

    Locatie
    Kortrijk - Mechelen - Brussel - Rotterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    15 Berichten zijn liked


    Naam: Arne-Wynand
    View arnewynand's profile on LinkedIn

    Quote PDU in #18 / cfmweb in #21

    Ik vrees dat de hosting sector niet de enige is waar dit soort problemen zich voor doen. Ik ben ondertussen in meer dan eentje actief, en wordt met regelmaat bang als ik zie wat sommige bedrijven, of personeelsleden van bedrijven doen.
    Ergens al dan niet goedkope krachten zoeken, onvoldoende opleiden (of gewoon mensen uitkiezen die hersens te kort komen) en maar laten begaan. Kan je garanderen dat dat in de gehele events branche van A-Z (waar je ook staat) levensgevaarlijk kan zijn.
    Toch zie je daar soortgelijke ontwikkelingen, het is gewoon geweldig om zien hoe de eerste met 8 spots en een rookmachine zich al gaat voordoen als een high-end bedrijf die elke zaal de baas kan, en hoe iedereen met wat spieren aan de slag mag als stellingbouwer maar wiens werk je gegarandeerd opnieuw mag doen als het nog veilig moet zijn ook.

    Een vak is een vak, wat gerespecteerd moet worden, gezond verstand boven alles, maar wandelen er teveel naar binnen die denken dat geen opdracht ze te groot of moeilijk is, met alle gevolgen en/of risico's van dien.

    @Bart: tijd zat ervoor, maar dat tweede moeten jullie uitvissen.

  6. #51
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    Vivor B.V. (vivor.net)
    2.357 Berichten
    Ingeschreven
    19/07/03

    Locatie
    Nijmegen / Diemen

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    57 Berichten zijn liked


    Naam: Wisselend
    Bedrijf: Vivor BV
    URL: www.vivor.net
    Registrar SIDN: ja
    KvK nummer: 32095794

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door pdu
    Maar hoeveel van jullie hebben met recente kernel lek, oude kernels vergeleken en zelf code aangepast en kernel gebakken ?
    Aan reacties te zien op het internet zit iedereen bij RedHat/CentOS te zeuren dat het zo lang duurt. Anderen gebruiken een workaround die alleen werkt voor een publieke exploit, die bovendien een backdoor bevat en daarmee niets opgelost.
    Als men klaagt over de termijn voor de algemene rpm-release dan hebben ze m.i. groot gelijk. Kijkend naar de magnitude van het lek en het formaat van de achterliggende community mag je toch hopen dat het geen week duurt voordat de fix 'mainstream' wordt gemaakt? Ik heb ervoor gekozen om de boel te patchen, dus in die zin ben ik niet zo die-hard dat ik handmatig code ga vergelijken -- maar mijn patch was wel net zo effectief. Ben ik dan een idioot, of heb jij tijd over? Daarnaast heb ik nog de moeite genomen om op wht een stukje te typen waarin een korte fix tegen de meest voorkomende hacktool te geven (zodat je in ieder geval gevrijwaard bent van de grote groep scriptkiddies) in afwachting op verdere acties voor het mainstream publiek. Ik mag dan ook hopen dat je opmerking niet tot mij was gericht.


    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door pdu
    Met alle respect toen ik vernam dat Trans-IP door een Turkse jongen opgezet was, had ik zo iets van hmmm....
    Ja hij heet Ali, dus het zal wel kut worden. Haha, bekrompen denkwijze.

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door pdu
    Als we een parrellelle gaat trekken met ontwikkelingen elders dan lijkt het evolutie.
    HCC en PCM magazine stonden in de jaren 80 vol met electronica schema, basic, assembler cursussen, MSX & CP/M etc..
    En elke 10 jaar (ongeveer) leek een cyclus voorbij te komen waarbij de uitgever ging herijken en weer bij de basics begon van die tijd. Dus ergens in de jaren '90 ging het MS-DOS en hoger en een beetje basic vanaf 2000 ging het alleen over Wintendo en anno vandaag weet ik het niet.
    In de jaren '80 waren computers dan ook voor een heel ander publiek dan thans het geval is. Destijds was pielen, vloeken en huilen (van het lachen) ook the way to go. Waar ik zelf inmiddels mijn broek van vol heb zijn de senioren die prat gaan op hun it-creativiteit in de jaren '80 en '90. In die tijd was creativiteit de standaard, omdat er zonder creativiteit geen drol gebeurde op je computerscherm. Tegenwoordig kan het gros van de mensen dingen uit hun PC laten rollen die destijds ondenkbaar waren. Waarom moet dit altijd ten nadele van de huidige generatie gebruikers aangevoerd worden? De achterliggende gedachte, 'iets uit een computer halen', is echt niet zoveel veranderd sinds de jaren '80 -- het is simpelweg eenvoudiger geworden.

    Ik zal niet ontkennen dat ik af en toe ook nostalgisch terugkijk op de tijd dat ik uren lang volstrekt autistisch achter een monochroom scherm zat te pielen, maar ik gun een meid van 16 met een macbook van 3000 euro ook haar moment als ze er achter komt dat MSN op osx geen webcamondersteuning biedt. (voor die groep: wees gerust, de 2011-versie kan dat wel )

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door pdu
    Tweakers was een site voor nerds, nieuwe bezoekers moesten eerst aan de "slang" wennen alvorens ze inhoudelijk wisten waar ze het over hadden. Tegenwoordig heeft het meer weg van een kritische consumenten website, waarbij allen pricewatch nuttig is.
    Zelfs in winkels wordt je naar reviews op tweakers verwezen.
    Tweakers is eigenlijk vanaf dag 1 al een wespennest van betweters geweest. Vroeger hadden ze nog wat om over te ouwehoeren, omdat CPU's en internetverbindingen nog bottlenecks waren bij normaal gebruik van een computer. Tegenwoordig gaat dat nergens meer over en zijn het de die-hards die vasthouden aan oude rituelen, puur om de 'oude gedachte' hoog te houden. Als ik jou zie oreren over het bakken van kernels, nadat je 'handmatig code hebt vergeleken' (diff anyone?), dan voel ik een beetje diezelfde vibe.

    Waar ik me ook mateloos aan kan ergeren is de houding van sommige mensen die al een paar jaar mee gaan. Lui die 'vroeger' ook domme vragen stelden, maar inmiddels wat kennis hebben vergaard en de nieuwe generatie met nieuwe vragen dan maar bij voorbaat afzagen. Waar moet dit forum dan nog voor dienen?

    Ten slotte wil ik toch nog benadrukken dat er wel een kern van waarheid in je verhaal zit, te weten 'capitalism can be a bitch'. De algemene stelling dat wht vaak een marktplaats van onnozelen lijkt ga ik niet meer beargumenteren, daar is alles al over gezegd.
    Laatst gewijzigd door Cybafish; 27/09/10 om 23:31.
    Vivor B.V. - Internet voor professionals (contact)

  7. #52
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    chmod -R 777 /
    2.323 Berichten
    Ingeschreven
    17/03/07

    Locatie
    Kortrijk - Mechelen - Brussel - Rotterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    15 Berichten zijn liked


    Naam: Arne-Wynand
    View arnewynand's profile on LinkedIn

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Cybafish Bekijk Berichten
    Ik zal niet ontkennen dat ik af en toe ook nostalgisch terugkijk op de tijd dat ik uren lang volstrekt autistisch achter een monochroom scherm zat te pielen, maar ik gun een meid van 16 met een macbook van 3000 euro ook haar moment als ze er achter komt dat MSN op osx geen webcamondersteuning biedt. (voor die groep: wees gerust, de 2011-versie kan dat wel )
    Die gaat keihard m'n quotes lijst in.

  8. #53
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    geregistreerd gebruiker
    556 Berichten
    Ingeschreven
    09/09/08

    Locatie
    Amsterdam

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: nvt
    Ondernemingsnummer: nvt

    Thread Starter
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Cybafish Bekijk Berichten
    Ja hij heet Ali, dus het zal wel kut worden. Haha, bekrompen denkwijze.
    Niet uit context halen.
    Ik heb veel Turken en Indonesiërs (al dan niet geïmporteerde academici) op projecten gezien bij multinationals en financiele sector. En waarschijnlijk JUIST om hun capaciteiten die functie hadden.

    Want er is wel iets de afgelopen tijd veranderd in Nederland dat we ipv mensen te beoordelen als persoon b.v. aan de hand wat je kunt/kent, op waar je ouders vandaan komen.

    Wat ik niet verwachtte dat hij actief was bij BSD en dus niet een marketeer was zoals achter veel andere (zolder kamer) hosters zoals Leaseweb en Yourhosting.

    Als je om je heen kijkt zie je niet veel techneuten (in Nederland) een bepaalde bedrijf opbouwen en uitbouwen. In tegenstelling met b.v. Amerika. (waar het vice versa is)

    Ik zal niet ontkennen dat ik af en toe ook nostalgisch terugkijk op de tijd dat ik uren lang volstrekt autistisch achter een monochroom scherm zat te pielen,
    CGA man of hercules?

    ps: syndroom van Asperge heet dat, en alle "geniale" mensen schijnen dat te moeten hebben

    Lui die 'vroeger' ook domme vragen stelden, maar inmiddels wat kennis hebben vergaard en de nieuwe generatie met nieuwe vragen dan maar bij voorbaat afzagen. Waar moet dit forum dan nog voor dienen?
    Je kunt het ook omdraaien, kan nieuwe generatie ontstaan zonder hulp?
    Uiteindelijk kun je tegen betaalde support al je problemen laten oplossen en in meeste branches helpen ze niet concullega's.

    Aangezien hardware en software veels stabieler (lees: voorspelbaarder) werkt kan men heel lang gebrek aan kennis maskeren. En dan staat een doorsnee bedrijf voor de enige keus gelikte SEO vriendelijke website met lage prijs, of de iets ouderwets aandoende site met een hogere prijs. En beide zeggen niets over het bedrijf achter de site.

  9. #54
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    Service/Support = Heilig
    845 Berichten
    Ingeschreven
    18/08/07

    Locatie
    Arnhem

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    42 Berichten zijn liked


    Naam: Maikel
    Bedrijf: Vertixo B.V.
    URL: www.vertixo.com
    Registrar SIDN: JA
    KvK nummer: 53940628
    TrustCloud: vertixo
    View vertixo's profile on LinkedIn

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door pdu Bekijk Berichten
    Wat ik niet verwachtte dat hij actief was bij BSD en dus niet een marketeer was zoals achter veel andere (zolder kamer) hosters zoals Leaseweb en Yourhosting.
    Het is tegenwoordig inderdaad gewoon heel moeilijk om te weten met wie je te maken hebt.
    Misschien moet je maar naar iemand z'n diploma's en opleidingen vragen als je met ze in zee gaat als houvast, ik zou het anders ook niet weten.

    Ik zit soms ook lekker aan de assembly, vrienden weten dat maar klanten hoogstwaarschijnlijk niet.
    Ik geef toe het is frustrerend als je weet dat je gedegen kennis hebt en dat de klant kiest voor je concurent waarvan je weet dat het een n00b is met een reseller account maar zo is het leven toch?

    Veel is kant en klaar(denk gelijk aan directadmin) en je hebt zo een webhosting bedrijf.
    Maar is dat ook niet ergens logisch? Mensen schrijven software om geld te verdienen en waar vraag is, is aanbod toch?
    Je wil altijd een grote groep pakken want daar valt het "meeste" te halen en dat is dan helaas de onwetende groep die alles simpel wil hebben of zie ik het verkeerd?
    Zelfs de mensen die er heel veel van snappen willen het simpel houden want iedereen is druk druk druk tegenwoordig.

    En echt zorgen maken dat er later niemand meer is die gedegen kennis heeft is een beetje overdreven want het is vooral dat je niet weet wat voor kennis iemand heeft op het eerste gezicht + het feit dat er veel n00bs rondlopen die maar wat doen wil ook niet direct zeggen dat er minder pro's zijn.

  10. #55
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    SolidHost
    8.296 Berichten
    Ingeschreven
    29/06/03

    Locatie
    Rotterdam/Amsterdam/Barcelona

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    323 Berichten zijn liked


    Naam: Andre van Vliet
    Bedrijf: SolidHost Managed Hosting
    Functie: CEO
    URL: www.solidhost.com
    KvK nummer: 24366308
    View andrevanvliet's profile on LinkedIn

    Waar je ook wel rekening mee moet houden, is het feit dat de techs zelf "veroorzaakt" hebben dat het zo makkelijk is geworden om een (zolderkamer)hoster zonder technische kennis te worden. Het zijn tenslotte deze technici die ook voor alle automatisering (zoals web based control panels die met 1 commando geïnstalleerd kunnen worden) gezorgd hebben.

    Dit heeft er simpelweg voor gezorgd dat er een grote groep aanbieders is bij gekomen die geen technische kennis hebben, die simpelweg gebruik maken van deze automatisering. Dat is niet minder dan logisch.

    Wat uiteraard niet acceptabel is, is het feit dat een deel van deze niet-techneuten zich voordoen alsof zij wel de kennis in huis hebben om complexe technische problemen te verhelpen. Echter, zij vallen vanzelf door de mand zodra zo'n probleem zich voordoet, en dan komt bij hun afnemers vanzelf de realisatie dat ze wellicht over moeten stappen naar een partij die wel gedegen kennis in huis heeft.

    Het is simpelweg een (logisch te verklaren) verschuiving in de markt, maar je kunt daar evengoed op inspelen. De afnemers worden op basis van ervaring vanzelf sceptischer, hetgeen in dit geval een goede zaak is, want het stelt je simpelweg in staat om te bewijzen dat jij wel een technisch onderlegde aanbieder bent.

  11. #56
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    geregistreerd gebruiker
    611 Berichten
    Ingeschreven
    29/01/09

    Locatie
    Meerlo

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    32 Berichten zijn liked


    Naam: T
    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: 14115174
    Ondernemingsnummer: nvt

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Apoc Bekijk Berichten
    Waar je ook wel rekening mee moet houden, is het feit dat de techs zelf "veroorzaakt" hebben dat het zo makkelijk is geworden om een (zolderkamer)hoster zonder technische kennis te worden. Het zijn tenslotte deze technici die ook voor alle automatisering (zoals web based control panels die met 1 commando geïnstalleerd kunnen worden) gezorgd hebben.

    Dit heeft er simpelweg voor gezorgd dat er een grote groep aanbieders is bij gekomen die geen technische kennis hebben, die simpelweg gebruik maken van deze automatisering. Dat is niet minder dan logisch.

    Wat uiteraard niet acceptabel is, is het feit dat een deel van deze niet-techneuten zich voordoen alsof zij wel de kennis in huis hebben om complexe technische problemen te verhelpen. Echter, zij vallen vanzelf door de mand zodra zo'n probleem zich voordoet, en dan komt bij hun afnemers vanzelf de realisatie dat ze wellicht over moeten stappen naar een partij die wel gedegen kennis in huis heeft.

    Het is simpelweg een (logisch te verklaren) verschuiving in de markt, maar je kunt daar evengoed op inspelen. De afnemers worden op basis van ervaring vanzelf sceptischer, hetgeen in dit geval een goede zaak is, want het stelt je simpelweg in staat om te bewijzen dat jij wel een technisch onderlegde aanbieder bent.
    En zo komt de spreekwoordelijke aap toch vanzelf uit de mouw. Helaas wel jammer dat de klant daar eerst de dupe van moet worden en vaak ook nog veel geld voor neer moet tellen (prijs wordt vaak al dan niet onterecht geassocieerd met de kwaliteit).

  12. #57
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    SolidHost
    8.296 Berichten
    Ingeschreven
    29/06/03

    Locatie
    Rotterdam/Amsterdam/Barcelona

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    323 Berichten zijn liked


    Naam: Andre van Vliet
    Bedrijf: SolidHost Managed Hosting
    Functie: CEO
    URL: www.solidhost.com
    KvK nummer: 24366308
    View andrevanvliet's profile on LinkedIn

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door T. Verhaeg Bekijk Berichten
    prijs wordt vaak al dan niet onterecht geassocieerd met de kwaliteit
    Dat valt denk ik juist wel mee. Er zijn nog steeds erg veel leken met de instelling "een website is toch een website, waarom zou ik daar meer voor betalen".

    Voor de eindgebruiker is het vooral een kwestie van wat research doen naar de aanbieder. Juist met die overweging in het achterhoofd, mag er wat mij betreft ook wel eens echt iets gedaan worden aan aanbieders die zelf valse (positieve) referenties over hun diensten verspreiden (of juist negatieve recenties over de concurrent). Maarja, dat is natuurlijk makkelijker gezegd dan gedaan.

  13. #58
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    moderator
    6.052 Berichten
    Ingeschreven
    21/05/03

    Locatie
    NPT - BELGIUM

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    481 Berichten zijn liked


    Naam: Dennis de Houx
    Bedrijf: All In One
    Functie: Zaakvoerder
    URL: www.all-in-one.be
    Ondernemingsnummer: 0867670047

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Apoc Bekijk Berichten
    Dat valt denk ik juist wel mee. Er zijn nog steeds erg veel leken met de instelling "een website is toch een website, waarom zou ik daar meer voor betalen".
    Dat is ook door te trekken naar alles eigenlijk een auto is ook maar een auto, maar toch zit er verschil in merk en prijs. Als je een laptop koopt bij mediamarkt of de aldi moet je ook niet dezelfde services verwachten als de pc boer om de hoek toch. Maar als het ding dan kapot is hoor je de mensen wel klagen. Ik ga ook niet zeggen dat prijs en kwaliteit altijd samen gaan, maar meestal wel.

    Er inderdaad bij sommige hosters een zeer hoog wij van wc eend gehalte, maar dat is in iedere branche wel te vinden. Maar er bestaat toch een wetgeving dat je niks met verlies mag verkopen, hoe kunnen die 1 euro hosters per maand (10GB webspace + 1TB traffic) dit dan doen zonder verlies. Dus eigenlijk in strijd te zijn met de wetgeving.
    Dennis de Houx - All In One ~ Official ISPsystem partner

    Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!

  14. #59
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    Geregistreerd Gebruiker
    4.755 Berichten
    Ingeschreven
    23/04/05

    Locatie
    Eindhoven

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    353 Berichten zijn liked


    Naam: Toin Bloo
    Bedrijf: Dommel Hosting
    URL: www.dommelhosting.nl
    ISPConnect: Lid
    KvK nummer: 17177247

    die wetgeving hebben we in Nederland niet zo ver ik weet, misschien dat dat een verklaring is

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Apoc Bekijk Berichten
    mag er wat mij betreft ook wel eens echt iets gedaan worden aan aanbieders die zelf valse (positieve) referenties over hun diensten verspreiden
    Ja daar heb ik ook zo'n hekel aan, van die hosters die zichzelf de hemel in prijzen met holle frasen als "market leading", "highest quality", "fastest and most stable connections", "you will never have to worry", "new standards of service and quality", "first rate customer support", "very competitive pricing" etcetera

  15. #60
    WTF! Hosters, klanten en consumenten in het algemeen
    Sagavi.nl
    262 Berichten
    Ingeschreven
    25/04/06

    Locatie
    Den bosch

    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 Berichten zijn liked


    Registrar SIDN: nee
    KvK nummer: 30222611
    Ondernemingsnummer: nvt

    Ik ben maar zijdelings betrokken bij hosting en wou niet reageren.
    wetgeving dat je niks met verlies mag verkopen
    Kan je dit beargumenteren?
    Met mijn uurloon verkoop ik alles met verlies alleen maar om mijn eigen bedrijf op te bouwen :-)
    Dus hoor het graag als daar wetgeving voor is.

    Ook onverkoopbare producten (of webspace) moet je soms zsm afstand van nemen met verlies.

Pagina 4 van de 10 Eerste ... 2 3 4 5 6 ... LaatsteLaatste

Webhostingtalk.nl

Contact

  • Rokin 113-115
  • 1012 KP, Amsterdam
  • Nederland
  • Contact
© Copyright 2001-2026 Webhostingtalk.nl.
Web Statistics