Het is geen moeten, maar ik vind het zelf handig om netwerk relaties te volgen, bepaalde nieuwsitems en personen die naar mijn inziens interessante dingen plaatsen met betrekking tot programmeren, probleem oplossingen, GTD, etcetera. Daarnaast als je eenmaal een netwerk hebt, dan kun je vraagstukken echt in notime laten beantwoorden, ideaal.
Door het samen te laten werken met andere diensten hoef je niet zelf telkens een update te versturen, maar kan je dit ook automatisch laten doen. Zelf vind ik het leuk en interessant. Je bepaald tenslotte zelf wie je volgt, dus je overzicht wordt door jezelf bepaald. Een soort van Sociaal RSS.
Zodra je omgeving ook twittert wordt het steeds leuker, makkelijk spontaan afspraken maken (iemand twittert bijvoorbeeld dat hij in de buurt is) en op de hoogte gehouden worden over live events e.d.

