Likes: 0
Ik heb hier een iPhone 3G, na een MDA vario en HTC 3450 gehad te hebben. Prima toestel, maar heeft wel wat vervelende minpunten:
* schakelen tussen apps is niet mogelijk (even van je ssh toegang naar email, en je ssh sessie kun je weer opnieuw starten)
* accuduur!
* ontbreken van copy/paste
Verder wel een top apparaat; weinig vastlopers.
HTC Touch Pro. In 1 woord drama, maar beetje zonde om weer een nieuwe te kopen als deze het nog doet. Voor mij geen touch screen meer in ieder geval.
Heb een Samsung L700 als 2e toestel. Eenvoudig toestel, maar helemaal top.
Weinig functies, dus kan ook weinig verkeerd aan zijn he.

HTC Touch Diamond. Echter als ik goed kijk zonde van het toestel, je doet er toch weinig mee. Voor het echte werk is een laptop of iets dergelijks veel handiger.
- Je kunt niet schakelen tussen programma's
- Batterij is snel op
+ Mooi uiterlijk
+ Zakelijk
Exact, en wat me vooral stoort is dat HTC niets doet behalve willen aannemen voor herstelling (erm.. hardwarematig is er niets mis) of suggereren een hardware reset te doen (een keer, sure, twee keer, op de helpdesker tevreden te stellen, maar na 3 keer ben je het opnieuw importeren van je backups voor contacts/messages/... wel spuugzat).
Alles werkt prima, daarom ben ik niet over gegaan tot een firmware update. Heb je er eens een custom ROM op gezet?
Never have.
Android Dev Phone #1 met Android 1.5
Hiervoor een Sony-ericsson K850i, HTC 3600, t-mobile compact III en t-mobile compact I gehad.
Sinds een paar maanden een Sony Ericson X1, dit moest naar mijn idee de Iphone killer gaan worden. Helaas is de standaard rom die er standaard op geinstalleerd staat alles behalve fijn. Zodoende heb ik meerdere custom roms geinstalleerd en getest en nu voldoet die als Iphone killer.
Mijn voordelen aan de X1:
- Resolutie 800x400
- GPS ingebouwd
- Batterij gaat 48 uur mee (met elke 15 min 4 mailboxen checken)
- Minijack koptelefoon (geen MP3 speler meer nodig)
- Erg net design, waardoor het lijkt alsof je een telefoon aan je oren hebt en geen laptop
Verder zijn er nog vele leuke dingen aan de X1, maar dit waren mijn vereisten. Voor de rest zijn alle Windows Mobile toestellen ongeveer hetzelfde. Hiervoor heb ik gehad:
- T-Mobile MDA (1e alles kunner met qwerty)
- HTC TyTN I
- Samsung I320
- Palm Treo 500V
- HTC TyTN II
Telefoontje verslijten is een hobby..
QiQQ.nl - Systeem, werkplek en netwerkbeheer - Managed hosting en colocatie.
HTC Touch Pro, echter was deze al na 3 maanden defect (thx Ron voor het leen toestel!) en nu is hij dus gemaakt, meteen de nieuwste firmware erop aangezien hij best wel heel erg traag was.
Hij werkt op dit moment aardig, 3x per week een softreset nodig ivm vastloper, maar daar ben ik intussen aangewend, volgende GSM wordt denk ik geen HTC meer ben dit ding beetje moe, maar om meteen weer 400 euro uit te geven aan nieuw toestel zie ik ook niet zitten dus gebruiken we deze nog maar.
iPhone. Perfect zakelijk toestel (email, ssh, rdp, browsen, twitteren, agenda, gamen, navigeren, ipod, alles). Met 3.0 (beta5) erop erg compleet (dus ook mms, tethering, copy paste, bluetooth stereo, search, enzo) mooi en lekker snel.
En elke morgen tijdens 't uitlaten van de hond het journaal streaming op perfecte kwaliteit kijken is ook leuk. Kan perfect met 4mbit 3G.
Dat mensen nog Windows mobile gebruiken vind ik wel opvallend. Troag, bloated en onhandig als u het mij vraagt. Die mensen moeten eens met een iPhone (of android toestel) spelen of hun contractsverlenging gaan regelen. :P
Ik heb dus nu een Touch Diamond. ( Ik heb die van magnetronkip nu)
Mijn vorige toestel was een normale htc touc p4350.
In het begin had ik er vol enthousiasme natuurlijk weer teveel op geïnstalleerd.
Dus ik trek hem om 3.00 uit het stopcontact vol opgeladen en 's morgens toen ik op het werk kwam om 9.00 was het ding dus nagenoeg leeg
een collega van mij heeft ook een diamond, dus ik vroeg hem hoelang doe jij ermee dan? Zegt ie oh een dag of 2. Dat ik dacht ok dus er is iets niet goed met dat ding. Ondertussen lag het ding dus alweer aan de oplader. Ik heb dus op een gegeven moment alles wat maar op de achtergrond zou kunnen draaien verwijderd. ( Had er SPB mobile shell en kaspersky mobile opstaan ).
Collega van me heeft er een aantal energie besparingen op ingesteld, met TF3D gewoon aan.
Inmiddels heb ik vanmiddag wat youtube filmpjes op gekeken, bluetooth heeft aangestaan. Ik heb hem dinsdagochtend om 10.00 uur uit de oplader gehaald helemaal vol en inmiddels heb ik nog 44% in mijn accu zitten na vanmiddag en met nog wat gesprekken.
Het touchscreen werkt voor mijn gevoel hartstikke stabiel, als ik op een letter druk krijg ik die letter ook.
Dus ik ben in het algemeen tot nu toe heel tevreden over de Diamond
Het enige minpuntje tot nu toe is de pianolak wat ontzettend snel vuil is maar dat wist ik van tevoor al.![]()