Zaterdag wel waarschijnlijk, alleen nog een slaapplaats regelen
Er rijden overal nachtbussen naar ieder dorp, behalve waar ik woon ;x
Likes: 0
Zaterdag wel waarschijnlijk, alleen nog een slaapplaats regelen
Er rijden overal nachtbussen naar ieder dorp, behalve waar ik woon ;x
Er staat nog niks op de planning, maar waarschijnlijk zaterdag- en zondagavond feestvieren. En zondagmiddag misschien nog een optocht kijken.
Lijkt me wel weer mooi zat. Ben er nog helemaal niet zo mee bezig eigenlijk. Komt vast van het weekend wel als iedereen dronken en verkleed over straat loopt.
Zijn jullie maandag en/of dinsdag gesloten? Of gaan de feestvierders die dagen een poging tot werken ondernemen, om 's avonds weer het feestgedruis in te gaan?

Probleem is dat ik de enige ben die naar dit dorp moet.
Taxi is ongeveer 30,-
Dat alleen fietsen is niet verstandig, door bos en door minder veilige stukken (ook voor een man), en dat icm carnavalskleding, en vriezen (nu hagelt het, schijnt te gaan sneeuwen).
In de zomer wil ik het nog weleens fietsen hoor, maar nu... neh.
Hier ook aan de bovenkant van de rivieren. Nieuwegein is ook niet echt een feestdorpIjsselstein doet er wel wat aan en nog wat andere dorpen, maar misschien toch maar even afreizen naar t zonnige zuuden
![]()
Marin Heideman (DigiState B.V.)
Hier recht in Halle (België), worden enkele slapeloze nachten door al het lawaai... zelf niet zo'n carnaval ganger...
HIer in Nijmegen valt het altijd wat tegen qua "echt" carnaval, maar m'n vriendin komt uit Brabant en we gaan daar lekker paar dagen het caranvalgefeest in. Bij m'n schoonouders slapen scheelt weer de bob zijn![]()

Zoals altijd lekker op wintersport met de carnaval, nog andere toevallig?![]()
groningen hier, lekker rustig![]()


5 dagen maar, wij zijn al vanaf 11-11 bezig
Loop zelf de optocht van Heerlen centrum / Heerlerbaan & clownetreke @ kirchroa mit.
Alaaf !