Ik ben van plan om een bepaald plastic voorwerp te laten bedrukken (logo) bij wijze van relatiegeschenk. Ik heb op google wat rondgekeken maar niet echt iets kunnen vinden. Iemand een idee?
Likes: 0

Ik ben van plan om een bepaald plastic voorwerp te laten bedrukken (logo) bij wijze van relatiegeschenk. Ik heb op google wat rondgekeken maar niet echt iets kunnen vinden. Iemand een idee?
www.pascopromotions.be
www.pascopromotions.eu
Deze mensen kunnen dit voor u verzorgen.
http://www.flexicon.nl/
Kunnen mooie dingen maken in en met kunstof. Ze doen veel geschenken maken voor best wat grote merken. Ik heb er een mooi jaguar logo van.
Het is in de buurt van amsterdam.
Ik heb zelf een keer 260 frisbees laten bedrukken door Tornado International (www.tornado-int.nl) Zeer goede (en goedkope!) ervaring mee
Ze kunnen dacht ik ook extern aangeleverde producten bedrukken, moet je alleen even contact met ze opnemen
Ja weet iemand inderdaad nog een goede maar dan ook vooral goedkope pennen drukken?
Ik ben toevallig ook op zoek naar een bedrijf wat dat kan doen. Heb ook een product met plastic voet welke ik met een text wil laten bedrukken voor een klant van ons omdat die binnenkort een nieuw bedrijfspand gaan openen. Ik heb het artikel al binnen, maar bij de toko waar we normaal bedrukken e.d. konden dit alleen maar doen vanaf 25 stuks dus heb ik gevraagd of ze het artikel eenmalig willen opsturen (als sample)... en om nu 25x hetzelfde gedrukte geschenk te geven bij de opening is ook weer zowat...
Dus ben ook wel benieuwd.. en vooral, doen deze bedrijven dat ook als je 1 artikel opstuurt?
Probeer eens National Pen http://www.penseurope.com/nl/
Laatst gewijzigd door Marin; 07/03/08 om 09:30.
Marin Heideman (DigiState B.V.)
Als het voorwerp plat is dan kan je het laten zeefdrukken (zoek in goochel) als het niet plat is kan kan je het laten tamponeren <grijns> (tampondruk). Sommige voorwerpen kan je ook laten lasergraveren. Dat laatste is goedkoop in kleine aantallen omdat er geen cliche's/films/zeven hoeven te worden gemaakt.
Als je de voorwerpen al hebt, kan je het beste met een (zeef)drukkerij direct zaken doen. Via de relatiegeschenkentussenpersonen (driedubbele woordwaarde!) kost het vaak toch wat meer.
George.
Ik ben werkzaam bij een bedrijf die relatiegeschenken verkoopt en deze ook kan bedrukken. Dit bedrijf specialiseerd zich al langere tijd in het verkopen van relatiegeschenken etc.
Neem even contact met me op per pm dan komen we er zeker wel uit!