inderdaad. Conclusie: belgische wethouders zijn geen har beter dan nederlandse :)
Afdrukvoorbeeld
inderdaad. Conclusie: belgische wethouders zijn geen har beter dan nederlandse :)
[meligmode] Ik denk dat de mensen die websites bezoeken welke door mij gehost worden ook het roken verboden moet worden. Eventueel beboeten als ze het wel doen !
[/meligmode]
Vraag mij soms serieus af waar men mee bezig is in Nederland. Dit heeft toch niets met het besturen van een land te maken.
nee dit heeft ook meer met Nederlanders pesten te maken.
Maar ja als die Belgen ook al net zo dom denken als ze hier in de regering ook doen zie ik het in Belgie toch ook somber in.
Of bedoel je uitgaan zonder mensen om je heen? Kan me een discotheek in de buurt herinneren die ook een rookverbod invoerde. En gezéllig dat het buiten was joh! Stond bijna geen kip binnen :] Dat verbod was dan ook heel rap weer opgeheven.
Belachelijk verbod voor ZZP'ers natuurlijk. Die kerel is helemaal koekoek.
Ber|Art edit: Dit noemen wij Spam...
Er zijn ook gegoeg mensen die er totaal geen problemen mee hebben met een rookverbod. Het is een kwestie van wennen natuurlijk. Als je nergens mag roken dan gaat iedereen weer snel naar binnen.
Het ligt er ook aan waar je uitgaat. Ik ga vooral voor de goede muziek uit. Niet om bijvoorbeeld te praten met me vrienden. Dat doen we zondag wel weer.
Het is gewoon voor iedereen enkele weken/maanden wennen en dan weet niemand meer dat je vroeger wel mocht roken in de kroeg.
Klopt, ik zag laatst een programma waar ze in Engeland gingen kijken hoe het met dat rookverbod zat (daar is het voor de horeca al ingegaan). Staat inderdaad zo'n 80% buiten de kroeg, en de echt anti-rokers binnen in hun eentje. Niks aan natuurlijk.
Ik ben zelf niet-roker, maar ik ben toch tegen het rookverbod. Ik heb er geen problemen mee als mensen roken en ik vind dat het toch wel een beetje hoort in de kroeg , een rookloze kroeg kan ik me amper voorstellen.
Omdat die mooie dame helaas wel rookt... ;)
Mooie dames roken niet ;)
Ach ik kom ze vaak tegen. Een practige dame. Helaas komt het dan, de sigarette. Dat is echt een enorme afknapper.
Gelukkig heb ik een mooie dame gevonden die niet rookt ;)
In Australië ook. Binnen zitten nog wat fanatieke ex-rokers terwijl de rest gezellig buiten staat. Waar ze overigens vaak comfortabele oplossingen voor hebben bedacht. En buiten schijnt het dan ook veel gezelliger te zijn. Getuige het nieuwe woord 'Smirting', een samentrekking van roken en flirten (http://buzzfeed.com/buzz/Smirting).
Dus, beste niet roker, ook gij zal uiteindelijk buiten staan.
Er zijn tegenwoordig afzuig installaties die er voor zorgen dat dat de lucht in de kroeg schoner is dan die erbuiten (uitlaatgassen / fijnstof).
Nogmaals, ook de niet rokers zullen uiteindelijk buiten staan:-)
Maar goed, nog maar eens. Wat mij zo verbaast van al die liberalen en vrije ondernemers hier is dat men plots geen vertrouwen meer heeft in de vrije markt en om ruw socialistisch ingrijpen smeekt.
Tekenend dat niemand hierop ingaat......
Niemand?
Dan ga ik er maar vanuit dat de forum jongens van de vrije markt logischer wijze tegen het rookverbod in de horeca zijn.