Koppelverkoop mag niet in België.Citaat:
Misschien dat de prijs in combinatie met een abonnement nog wel valt te doen?
Verder is een GPRS abotje ook vrij kostelijk hier (spreken we over +-€50/maand voor 2gig).
Afdrukvoorbeeld
Koppelverkoop mag niet in België.Citaat:
Misschien dat de prijs in combinatie met een abonnement nog wel valt te doen?
Verder is een GPRS abotje ook vrij kostelijk hier (spreken we over +-€50/maand voor 2gig).
Als we nou is uitzoeken waar je de HTC II kan INKOPEN dan koop ik er 10 in tegen inkoopprijs en iedereen lift mee is dat geen idee?
ik ben voor en wil er wel 2 dus nog 8? wie wil en weet waar je ze inkoopt in NEDERLAND
De importeur voor Nederland is Dangaard Telecom.
http://www.dangaard.be/start.aspx
Ik had 1,5 jaar geleden Pocket internet totaal van Tmobile afgesloten, onbeperkt internet.Citaat:
Een onbeperkt umts abo voor € 10,- ? Waar heb je die afgesloten?
Ik kwam niet onder de € 30,- voor alleen umts, en dan heb ik nog geen wifi.
Als het kan via Wifihotspots anders --> gprs --> umts.
Ik betaal per maand 9,95 voor dit grapje en is het echt waard, ik sluit mijn Qtek 9000 aan op mijn laptop en heb nog beetje fatsoenlijk internet in de trein :lovewht:
Ik vrees dat je de situatie in Belgie niet kent, of ik te pessimistish ben na jaren telenet/belgacom (resellers) op de belgishe internetmarkt.
10 euro per maand voor een FUP via eender welk medium bestaad hier niet.
Draadloze kaartjes van BGC (overal surfen via GSM, UTMS of GPRS) waren in begin Julie geprijst aan 1 euro per 150 KILObytes, laad de webpagina van je mailbox en je bent een euro kwijt.
UTMS/GPRS kan mooi zijn voor over een jaar of 2, maar nu heb ik eigelijk alleen Wifi 'nodig', UTMS/GPRS is nog niet interessant (en heb het ook niet perse nodig als student die nauwlijks reist).
Er liggen hier wel ergere gevallen van koppelverkoop rond te slingeren dan abbo's bij GSM's of simkaarten bij een GSM, kijk maar naar belgacom, waar je geen TV kan nemen zonder bij hen ook ADSL te nemen.
Doen ze daar wat aan, nee. ;)
Wat een apenland dat België. Dat de overheid op dat gebied nog niet ingegrepen heeft, ongelooflijk.
De overheid is te druk bezig met de mogelijke splitsing van brussel halle vilvoorde waarvan iedereen weet dat het er toch nooit van komt, en de "staatshervorming". ;)
Wat reclame kan nooit kwaad: http://www.tik.be/ http://www.tik.be/forum/
Europa wil ook niet ingrijpen omdat er zogenaamd geen monopolie door telenet is, zij zien de reseller van ADSL/Belgacom, Tele2 als een geduchte concurent van Telenet. (NOT)
We zitten eigenlijk met een duopolie :) Elk medium wordt beheerst door een te sterke markspeler die zijn resellers desnoods van de markt kan duwen.
Een 3de medium zoals UMTS wordt nog niet voldoene 'misbruikt' om dit te doorbreken (hoe kan het ook, proximus is zowat de enigste speler).
Ben ook opzoek geweest naar PDAtje daar ik veel onderweg ben, spijtig genoeg is GPRS bij onze 3 aanbieders (mobistar, base en proximus) even belachelijk duur.
Mda Vario 1
tytn II
HTC S710
Vindt ik zelf erg fijn om mee te werken :-)
Wat zullen je voornaamste bezigheden zijn met je PDA? Ik gebruik nu al een tijdje de iPhone en ik vind het echt een geweldig apparaat. Internetten/emailen/messengers/smssen met dit ding heb ik buiten het gebruik van een laptop natuurlijk nog niet beter gezien. Het werkt echt heel fijn.
Voornamelijk zal dit bellen/smsen zijn.
Verder komen dingen als een agenda en iets word/exel achtigs van pas, alsook GPS (wat niet perse hoeft, is gewoon een leuke extra (kan handig zijn op een aanstaande 3daagse met school, zit een dropping bij :D)).
Verder zou het fijn zijn als hij ook standaard filmpjes en geluidsbestanden (dus met een jackplug als het kan) kan afspelen, wat me ook nog eens de aankoop van een losse MP4 speler zou besparen.
Verder surfen (vooral hotmail (als die pagina laad op een PDA) en roundcube webmail (wat ook via een losse mailclient kan), verder mogelijk vB/IPB forums die PDA pagina's hebben) in de mate van het mogelijke via WiFi, websites zijn niet altijd geschikt hiervoor.
Een uitschuifbaar toetsenbord lijkt me na een tijdje wennen erg handig (collega had er zo een), alleen voelde dat niet echt stevig aan, en ben daarom nog een beetje aan het twijfelen (ook gezien ik niet graag constand met een pen de juiste letter schrijf of aantik, al is een touchscreen en pen soms handig). Wat is bij normaal gebruik ongeveer gemiddelde de levensduur van een toetsenbord&scherm, voordat de 2 van elkaar gescheiden worden?
Ik ben niet een persoon die perse steeds het nieuwste van het nieuwste wil, maar een all-in-one lijkt me handiger en uiteindelijk ook goedkoper. Een deftige losse GSM, €150-200, losse MP4, nog eens een dikke 200,..
Camera hoeft er overigens niet op te zitten, hoewel ik de indruk heb dat dat tegenwoordig min of meer standaard is.
En verder enkele kleine games (geen kaartspelletjes, geen mooie FPS games, de middelmaat ;)) voor tijdens de vele studie uurtjes (wanneer de docent afwezig is) van pas kunnen komen wanneer we absoluut niets te doen hebben.
Ik heb de htc tytn II en erg tevreden van.
GPS, games, videosupport?
Eigelijk nooit naar de iPhone gekeken, heb het niet zo op Mac (niet om hun producten, gewoon beu geworden van de gebruikers ervan (van hun computers) die vinden dat hun imac of whatever het van het is), maar mogelijk.. :)
GPS:
http://www.navizon.com/FullFeatures.htm
http://www.iphoneclub.nl/virtuele-gp...-op-de-iphone/
Werkt perfect en ik hb het op een paar plaatsen in Nederland getest en het is op een paar meter nauwkeurig in mijn geval. Ook nu exact op mijn huis het pijltje in Google maps.
Games:
Een native NES (Super Mario) emulator -> http://iphone.natetrue.com/nesapp/
Demo -> http://www.iphoneclub.nl/nes-emulato...-op-de-iphone/
http://www.iphoneclub.nl/knibble-ste...s-beschikbaar/
En ga zo maar door...
Videosupport:
De rechtsreekse youtube verbinding (betere kwaliteit stream als gewoon via de site!) is leuk.
Ik heb er al wat films op gekeken maar lees gewoon even http://www.iphoneclub.nl/iphone-faq/video/
www.iphoneclub.nl is wel een site waar je alles kan vinden. Er zijn er tig meer maar die zijn in het Engels en ik weet niet hoe goed je Engels is. Google het anders gewoon even.
En verder is het streamen van audio vanaf je eigen hd via het net waar je ook bent via dot.tunes wel erg goed -> http://www.dottunes.net/iphone.html
Ik zal maar even stoppen nu want er is nog een hele hoop meer. :D