Smokeping database

Onderwerp: Smokeping database

  1. IT-worX's Avatar

    IT-worX said:
    Nujah ik wil wel dat domeintje ervoor opgeven hoor, ik doe er toch niets mee. Aan het project zelf (wat pings uitvoeren elke 5 minuten) kan gerust iedereen meedoen veronderstel ik? Draaide tijdje geleden ook een smokeping en ach zoveel verzet een ping nu ook weer niet

    Jammer, wou net "iets meer" traffic hebben op mn bakken Vooral als je 50GB afneemt en amper de helft gebruikt

    Lijstje van mensen die tot hiertoe meedoen/interesse hebben:
    phreak
    Sphere
    Technotop
    IT-worX
    Wido
    skunkah
    MediaServe
    hostingpower
    dyVus
    rayden
  2. Smokeping database

    MediaServe said:
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Wido
    Dat is een kwestie van smaak :P
    Nee, dat is een kwestie van correct nesten

    Een subdomein is een onderliggend niveau van het domein.
    Zie ook paragraaf 3.1 van RFC 1034.

    Als hostingproviders moeten we wel het goede voorbeeld geven he
  3. IT-worX's Avatar

    IT-worX said:
    Mediaserve: leek mij gewoon het makkelijkste om inderdaad van klein naar groot te gaan. Niet?
  4. Smokeping database

    MediaServe said:
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door IT-worX
    *slik* 200GB?
    Iemand die wilt sponsoren met 1unit?
    Geen probleem hoor, ik wil het project ook wel hosten. Het is wel de bedoeling dat iedere provider zijn eigen grafiekjes host neem ik toch aan?
  5. IT-worX's Avatar

    IT-worX said:
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door MediaServe
    mediaserve.easynet.euroaccess.nl.smokeping.eu
    Euhm misschien datacentra ook vermelden? EA is toch enkel een netwerk niet?
  6. Smokeping database

    MediaServe said:
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door IT-worX
    Euhm misschien datacentra ook vermelden? EA is toch enkel een netwerk niet?
    Easynet is dat voorbeeld het datacentrum
  7. IT-worX's Avatar

    IT-worX said:
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door MediaServe
    Het is wel de bedoeling dat iedere provider zijn eigen grafiekjes host neem ik toch aan?
    Lijkt mij het meest logische toch?

    Nu ondertussen heeft wido reeds contact met mij opgenomen omtrent smokeping.info. Om dit domein over te kopen en op zijn naam te zetten + het hele project uit te werken. Wie van jullie 2 het host maakt mij niet uit hoor
  8. Smokeping database

    MediaServe said:
    Mijn voorkeur gaat uit naar smokeping.eu
    Hoe denken jullie erover?
  9. Smokeping database

    Wido said:
    Maakt mij opzich niet uit, maar ik vind de eigenaar van smokeping.eu nou niet echt veel reageren hier.

    Lijkt me niet handig als er op die manier wordt omgegaan met het project.
  10. IT-worX's Avatar

    IT-worX said:
    Lijkt wel of .info (niet alleen hier maar ook op andere projecten die hier voorbij liepen) een negatief karakter heeft. Nu mij maakt het ook niet uit voor die paar euros hoor
  11. Smokeping database

    MediaServe said:
    Ik vind .info inderdaad een beetje negatief klinken.
    Geen idee waar dat vandaan komt
  12. IT-worX's Avatar

    IT-worX said:
    Waarschijnlijk van de gratis .info actie dat het wat "goedkoop" klinkt daar 1000'den spam/pr0nsites dit plots hadden?
  13. Smokeping database

    Tuinslak said:
    Sphere heeft het druk, en zit niet 24/7 op WHT.

    Anyhow, zonder alles te lezen. 1 server ("main smokeping server" ofzo gaan we het noemen) zal alle RDD's parsen?
    -> wat bij downtime? Van de server? Of van een netwerk (nullroute b.v., kijk maar naar Linkup <-> Easynet).
    + Wat is het nut anyway?

    Mijn idee, van smokeping.eu (toen ik zei aan Sphere dat ie het moest reggen), was om soort database te maken. Met gewoon (simpel) alle landen -> netwerken -> hosts die meedoen.
    Niet meer, niet minder.
    (Geen idee wat Sphere ermee wilt doen)

    Vaste config voor iedereen vind ik ook al zoiets dat beetje overdreven is. En tel maar na, als b.v. een TRUE ip in de config zit van 1000 smokeping websites ... 15 pings elke 5 minuten * 1000 = 15k pings elke 5 minuten = 4320000 pings per dag = kleine DDoS als je het mij vraagt.
    Misschien dat TRUE hier geen probleem mee heeft, maar de kleinere hosts onder ons wel. Tel maar na wat voor (nutteloze) traffiek dit mee brengt.
  14. Smokeping database

    Wido said:
    Tuinslak, dat ben ik met je eens, elke 5 minuten een "DDoS" is niet zo fijn.
  15. Smokeping database

    Sphere said:
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door IT-worX
    Nog altijd niets gehoord van de topicstarter. Ook niet na mijn PM.
    Ik heb geen PM van u ontvangen, wel van Wido.
    Verder ben ik eerlijk gezegd een beetje overrompeld door het grote enthousiasme en de vele mensen die mee willen werken (Het was altijd een toekomstig 1-mans-project geweest in mijn gedachten). Dit topic was eigenlijk alleen bedoeld om animo te checken en niet zozeer als project initialisatie maar het is duidelijk dat er meer dan voldoende animo is.

    Er zijn een heleboel goede ideeën langsgekomen maar ook een aantal waarvan ik het er niet echt mee eens ben of waarvan mij het doel nog onduidelijk is.

    Ik zal dit straks verduidelijken.