Laatste update: Beste ---,
Het gaat hier niet om of jij het wel of niet erbij laat zitten. Het gaat hier om het feit dat jij te laat bent met opzeggen.
Op welke manier dan ook. Wij hebben met kosten te maken die door onze domein register in rekening zijn gebracht.
Deze zul jij alsnog moeten voldoen. Zoals jij hebt toegezegd zou je zorg dragen voor deze betaling.
Verder is het aan jou de taak om het topic te sluiten en te verwijderen. Hier kunnen wij geen rol in spelen.
Het is door jou geopend en zal door jou verwijderd en gesloten moeten worden. Dit doet onze naam en die van mij schade
welke op financieel gebied grote gevolgen heeft. Indien deze schade ontstaat zal dit verhaald worden op jou.
Mensen zoals jij moeten eerst eens nadenken voordat ze iets gaan doen. En wie denkt zomaar van alles op internet te kunnen zetten
zal ook garant moeten staan voor de gevolgen die hier aan hangen. En deze gevolgen zal ik zerker ook niet bij jou weg laten indien
dit niet binnen een redelijk termijn gesloten en verwijderd wordt.
Ik verwacht van jou dat je me op de hoogte houdt en indien ik klachten en of wegblijvende klanten krijg zal ik gepaste maatregelen treffen.
____
Ik zaal dit topic gewoon even sluiten en een nieuwe aanmaken.
Dan houd ik het gewoon bij afkortingen "SH" en "JM"
Ik wil geen ruzie maar zoals je leest gaat hij mij er ook verantwoordelijker voor stellen voor weg blijvende klanten. Natuurlijk kan mij dat niets schelen.
Of misschien kan een admin alles waar de naam Jeffrey M. en special-hosting veranderen in JM en SH?
Dat lost het dacht ik ook op.

Likes:


