De belastingdienst gaat bedrijfsmatig ook maar 7 jaar terug. Prive nog minder.
Afdrukvoorbeeld
Vlotte reaktie op deze post....bijna 1 maand later??
En? Dat bedrag is toch tot stand gekomen door het werk wat voor hem verricht is? En het lijkt me zeer onwaarschijnlijk dat het hem in die 10 jaar nog nooit is opgevallen dat hij voor de verrichtte diensten geen factuur heeft ontvangen. Als dat werk gewoon zonder problemen verricht is, zou dat m.i. gewoon betaald moeten worden (eventueel via een betalingsregeling).
Ik ben zelf wel voor de middenweg optie. Als ze 10 jaar nodig hebben om een factuur op te stellen noem ik dat ook behoorlijk laks.
Ik denk dat het beste resultaat zal geven als je met de partij rond de tafel gaat zitten en probeert om een aanvaardbare oplossing te komen, bijvoorbeeld door een voorstel neer te leggen (misschien iets in de vorm van 50% van het totaalbedrag?) en gezien je gebruik hebt gemaakt van de diensten van de boekhouder lijkt het mij dat je met 50% betaling je een goede deal hebt.
M.b.t tot het verjaren van facturen zou je hier eens moeten kijken, is nog niet zo simpel als sommigen hier plaatsen! jurofoon.nl/nieuws/weblog.asp?id=2401
Ik ben eigenlijk wel benieuwd hoe dit is afgelopen :)