Zodra je je bedrijfsvoering gaat afstemmen op wat de overheid het liefst ziet en voor haar gunstig uitpakt ben je niet bezig met verantwoord ondernemen.
NTD zorgt er voor dat de hostingprovider een ROL spelen in de aangeboden content, terwijl wij niets anders zijn dan infrastructuur providers.
Net zoals TNT dat is voor brieven en pakketten en ook niet verantwoordelijk is voor de inhoud daarvan.
En KPN dat voor telefoongesprekken is en ook niet verantwoordelijk is voor de inhoud daarvan.
Dit is jereinste discriminatie van het internet infrastructuur die door haar mogelijkheden benadeeld word ten opzichte van andere communicatie infrastructuren en waarbij de verantwoordelijkheid (preventie, opsporing en repressie) zonder enige tegen prestatie, compensatie, juridische grondslag als ook geen juridische bescherming bij de hosting provider word neergelegd.
Sinds wanneer zijn NSB'ers nobel geworden en leven wij niet meer in een rechtstaat.
Het is evident dat je een bezwaarprocedure hebt, maar dat jij als ondernemer (of als medewerker) word geacht om in te schatten of iets strafbaar is en gegevens dient te verstrekken aan niet opsporingsbevoegde entiteiten is belachelijk.
Nogmaals partijen die hiermee hebben ingestemd hebben niets geleerd van Scientologie VS Xs4all.
Overheid kan beter een Politie afdeling in het leven roepen met een frontdesk van burger personeel waar mensen online hun beklag kunnen doen en die in simpele zaken een ISP attenderen en in grotere zaken meteen een politie-rechter een uitspraak laat doen faxen naar de ISP dat is vele malen effectiever en bovendien rechtvaardiger omdat de verdachte tenminste in beroep kan gaan.
Als ik met een dergelijke redenering van de vrijheden die dit democratisch land een pinda moet zijn, dan ben ik liever een pinda ipv iemand die blind achter de menigte aanloopt en zich niet realiseert dat dit naast bovenstaande ook gewoon tijd en dus geld kost.
Het word tijd voor een organisatie die haar rug recht houd en de verantwoordelijkheden neer gaat leggen waar ze thuis horen en indien het om praktische redenen niet mogelijk is er tenminste geen financiële compensatie komt. (wie voldoet er aan bewaarplicht en aftap verplichtingen b.v. ? )

Likes:



Quote