Maar dan moet de desbetreffende persoon wel een backup gemaakt hebben anders kan hij alsnog niks met zijn diensten elders. Tenzij hij graag tijdelijk een pagina online wil hebben om zo zijn klanten/bezoekers te kunnen inlichten.
Likes: 0
Maar dan moet de desbetreffende persoon wel een backup gemaakt hebben anders kan hij alsnog niks met zijn diensten elders. Tenzij hij graag tijdelijk een pagina online wil hebben om zo zijn klanten/bezoekers te kunnen inlichten.
Dit is bij mij het geval: Offermans zou elke week een back up maken. Die heeft hij waarschijnlijk ook maar alleen een back up van mijn site kan hij niet leveren tot nu toe.
OK stom maar ik ging er dus vanuit dat hij die back-ups zou verzorgen...
Onder andere een archief met foto's van 5 jaar naar de haaien.....
Ik ben nog steeds op zoek naar meer gedupeerden, dus meldt je alsjeblieft!
grtzzz J Robert
Misschien stom dat ik het zeg maar je hebt natuurlijk vertrouwen in je (web)hosting provider dat hij dit ook echt doet maar de realiteit is helaas vaak anders, daarom is het altijd slim om ook zelf backups te maken.
Hopelijk voor u en de andere gedupeerden dat er snel een oplossing komt.

Nou ik rij daar dagelijks langs maar dan ben je gelijk een illusie armer..Rucphensebaan 30 - ROOSENDAAL
Niks groot bedrijf, dat is gewoon een woonhuis. Het enige herkenningspunt is het huisnummer..
Dat is inderdaad kort door de bocht om te zeggen dat een bedrijf dat vanuit thuis gerund wordt, geen groot bedrijf kan zijn. Er zijn genoeg Internet Service Providers die vanuit huis werken en daar is echt niks mis mee hoor.
Volgens google aarde niet, en wat dan nog?
Anyway, volgens mij heeft dat ook weinig van doen met het topic....
![]()

Ja off-topic, maar ik had me er gewoon een andere voorstelling van gemaakt.. je weet wel.. een vet pand met een zooitje servers erin ofzo. Het zegt voor de rest niets, en ik bedoelde er verder ook niets mee. Je hebt mij ook niets horen zeggen over de kwaliteit van de geleverde diensten.
Zegt de reseller :P Een beetje webhosting bedrijf heeft de servers niet in z'n pand staanNatuurlijk zijn er uitzonderingen, maar dan praat je meteen over DC's met in-house kantoorruimtes. Niet persoonlijk opvatten hoor, maar het is totaal niet af te leiden aan een website hoe een bedrijf in elkaar zit.
Domme vragen bestaan niet, alleen domme antwoorden. Volgens start-up, waar ik trouwens niet kapot van ben n.a.v. onproffesionele emails, kan je via whois de domein achterhalen en zo laten zien dat deze van jou is en moet verhuizen geen groot probleem zijn als je bij een goed hosting host.
Mijn .nl namen waren binnen enkele dagen verhuisd en weer online. Ik heb zelf altijd back-ups van mijn site(s)
EuroThai
start-up als je Googelt dan zie ik het niet meer staan.... Wie heeft er een goede link van of is ook dit al weer ter ziele?
Als ik me niet vergis is het: http://www.start-up.nl en die is op dit moment hier gewoon bereikbaar![]()
TX Falcon 2
Geen probleemDaar is dit forum immers voor bedoeld. Maar is er voor jullie allemaal al een oplossing of in ieder geval in de maak? Ikzelf vind namelijk dat dit al véél te lang duurt. Maar hopelijk gaat het de goede weg op.
Sterkte!