Wat is het stil geworden.......
Wat is het stil geworden.......
Een man zonder geld is half ziek![]()
Ik heb van de week te horen gekregen dat de eigenaar van het pand in alkmaar zelf verder gaat met datacenter diensten dat willen ze in oktober rond hebben. Ik ben bienieuwd
Was het eerste openbare verslag van de curator hier al voorbij gekomen?
http://insolventies.rechtspraak.nl/p....13.285.F.V.01
Michiel Klaver - IT Professional (KLVR4-RIPE) http://klaver.it/

Naar ons idee was er voldoende animo voor een eventuele doorstart van verschillende panden.
De verhurende partijen zijn redelijk en hierdoor waren verschillende (mondelinge) toezeggingen al gedaan.
Echter vroeg de curator, volgens ons, te veel voor wat er nog stond aan inboedel.
Uiteraard werd de locatie en de potentie daarin mee genomen, maar dan nog was het ruim te veel.
Met vriendelijke groet, André Gerritsen (Source XS B.V.)
Laatst gewijzigd door cashforce; 30/09/13 om 22:23.
Een man zonder geld is half ziek![]()
Bij Datahouse Alphen was er in 2012 een winst van 158.187 euro. Ook in Alkmaar was er sprake van een winst van 99.829 euro in 2012. Verlies werd er in 2012 gemaakt bij Datahouse Capelle (99.887 euro) en Datahouse Amersfoort (146.017 euro). Ook Datahouse Operations die zich richtte op de bouw, inrichting en exploitatie van datacenters werd een verlies van 124.859 euro geboekt.
Een man zonder geld is half ziek![]()

Met vriendelijke groet, André Gerritsen (Source XS B.V.)
Een man zonder geld is half ziek![]()
De Grafix BV en de holding zijn vandaag failliet verklaard:
https://server.db.kvk.nl/TST-BIN/FU/...T=243158540000
https://server.db.kvk.nl/TST-BIN/FU/...T=242911110000
Een man zonder geld is half ziek![]()
Ik ben benieuwd of oude klanten van datahouse zouden overwegen terug te gaan naar de oude pand met nieuwe eigenaar? Aangezien de locaties wel interessant zijn alleen datahouse zelf was niet betrouwbaar.
Geen enkel is overgenomen. Alkmaar en hoogstwaarschijnlijk alphen aan den rijn zullen doorgaan maar dan onder een nieuwe naam. Maar jah stel nou dat een van deze locaties op 5min afstand zit van jou kantoor?
Nog niet, de kans dat het weer fout gaat is groot.
Dus jullie gaan ervanuit dat de probleem niet datahouse was maar de panden en/of het apparatuur dat erin zat? Bijvoorbeeld de aircos of ups of generator om zo maar even op te noemen?