Ik kan beamen dat Kris (IT-worx) hier geen enkel commercieel doel heeft. Mensen hou jullie een beetje in. En begin niet direct te schelen of wat dan ook.
De meeste mensen bedoelen het meestal goed
Afdrukvoorbeeld
Ik kan beamen dat Kris (IT-worx) hier geen enkel commercieel doel heeft. Mensen hou jullie een beetje in. En begin niet direct te schelen of wat dan ook.
De meeste mensen bedoelen het meestal goed
nogmaals: mijn excuses. Ik ken je niet goed genoeg om te weten hoe en wat. Dat legde je verder ook niet uit in je "aanbieding".
Maar ik had duidelijk niet tussen de regels door moeten/willen lezen ..
Geen probleem. No hard feelings...
dth? Nog steeds eigenaar van het pand begrijp ik dat goed? Wanneer gaan we weer bbq-en daar :p
Zo ik lig in bed, 2 nachten doorgewerkt om onze racks te verhuizen, allemaal zonder echte problemen verlopen. Er waren veel partijen aanwezig die belangeloos concullegas hielpen verhuizen en zelfs meerdere nachten aanwezig waren. Vanuit mij een veer in den reedt voor de mannen van SourceXS en Rijndata! :) de cowboy verhalen over politie is inderdaad niets van waar, wel opvallend was dat klanten van datahouse zelf van niets wisten terwijl Rijndata alles aan het leeghalen was.
Colocenter is verder een prima DC.
En nu? Dubbele lasten vanwege doorlopende contracten?
De klanten van Rijndata zullen niet direct last hebben van dubbele contracten neem ik aan.
Als er een ontruimingsbevel is dan lijkt me dat je makkelijk onder de contracten uit kan. Als Datahouse niet eens naar de zitting gaat over de huur zullen ze ook niet alle klanten aan gaan pakken die een streep halen door het contract. Ze kunnen het wel proberen ;)
Er is simpelweg geen enkele controle meer over de panden, zoals je bij Alkmaar hebt kunnen meemaken kon letterlijk iedereen de datavloer betreden en Datahouse kan simpelweg niets doen. Je zou je rack maar willen verhuizen en tot de conclusie moeten komen dat iemand je voor was.. bizar.
Voor de partijen die willen verhuizen en direct klant zijn bij Datahouse raad ik aan om direct juridisch advies in te winnen, zonder goede onderbouwing kan je een contract simpelweg niet ontbinden, enkel een gerucht: ze gaan failliet slaat nog geen deuk in een pakje boter, de dienstverleningen zoals de stroom als het netwerk waren voor dit type datacenter meer dan prima en ja, sinds Datahouse de twee Grafix panden heeft overgenomen is er goed geinvesteerd in de apparatuur.
Ik geloof dan ook zeker dat Datahouse is opgericht met de beste bedoelingen, maar dat mismanagement, het raceteam, het niet serieus nemen van je klanten en het getreiter van concurrenten zoals een [we weten allemaal wie] (lees: het wekelijks bellen met doomverhalen naar klanten van Datahouse.. het bewijs liegt er niet om) uiteindelijk de doodsteek zijn geworden.
Afijn, laten we het er op houden dat het voor niemand een fijne situatie is en hopen dat de schade beperkt blijft.
Ik post dit overigens op persoonlijke titel.
Kan iemand mij vertellen waarom alle Datahouse BV's ineens op een ander adres staan? allen zijn nu gevestigd in Groningen, daar waar dit eerst nog het adres van het DC zelf was.
Dat is een tijdje terug al aangepast.
Dat adres in Groningen is het adres van een advocatenkantoor
http://www.kvk.nl/#%3Fq%3DDierenriem...s%26start%3D15
Dat pand staat overigens ook te koop, prima lokatie voor een dc ;)
Altijd goed voor een stabiele verdediging.
Mocht er overigens nog iemand hulp nodig hebben met een migratie (niet alleen hier, maar ook elders) de komende periode neem dan gerust contact op. De kosten zijn vrij simpel: brandstof voor de auto + drinken (water) + een maaltijd als het langer dan 6 uur duurt.
PS.: Dit aanbod is van toepassing voor de komende maand en dekt puur mijn eigen kosten en bij lange migraties een kleine vergoeding in de vorm van een maaltijd. Wij hebben geen grote hoeveelheid ruimte leegstaan, wel hebben we ervaring met meerdere migraties (en hebben standaard plannen klaar liggen).
Toch wel erg nobel toch van de mensen die gratis (of voor een paar euro benzine en een big mac) in het weekend een 'onbekende' klant gaan helpen te verhuizen van concurrent A naar concurrent B. En dat allemaal zonder hidden agenda of een bijbehorend tarief.
En ik maar denken dat de hosting een harde wereld was.