Wij gebruiken zelf de Cisco Catalyst 4948 met 2x 10 Gigabit poorten daarnaast is de switch natuurlijk met 48 1 Gigabit poorten.
Vinden zeer fijn om hem te configureren en de Catalyst serie is zeer betrouwbaar naar onze eigen ervaring.
Likes: 0
Wij gebruiken zelf de Cisco Catalyst 4948 met 2x 10 Gigabit poorten daarnaast is de switch natuurlijk met 48 1 Gigabit poorten.
Vinden zeer fijn om hem te configureren en de Catalyst serie is zeer betrouwbaar naar onze eigen ervaring.

Mikrotik CRS125-24G-1S-RM
24 gigabitpoorten, 1 SFP poort.
Wij gebruiken Brocade FGS648P naar alle tevredenheid.
Hier een aantal Cisco switches in gebruik. Tot op heden geen problemen ondervonden.
Ik las dat Facebook zelf switches ontwerpt: https://code.facebook.com/posts/6813...gated-network/
Zijn er hier ook hosters die werken/denk aan open source hardware?
Het lijkt me ideaal om toegang te hebben tot een Linux distributie op de switch.
Voor facebook (en google ) is het erg logisch, maar wat zou je willen doen op een kastswitchje als hoster ?
En vooral, heb je dan echt de tijd als hoster om naast je 'core business' (OSen en web omgevingen) veel tijd te stoppen in secundaire dingen als kastswitches ?
Dingen als kastswitches zijn normaal gesproken (gelukkig) erg beheersarm, (instellen , aan management hangen, en afblijven) en "toegang tot een linux distributie" klinkt als eindeloos frunniken. Leuk, (ik zou het ook wel _willen_ doen), maar feitelijk de tijd niet waard. In elk geval niet op de normale schaal van hosting.
Het valt me op dat ik HP weinig tegenkom in deze topic. Wat is hiervan de reden?Ben wel benieuwd nu!
Skynet ICT B.V. - The cause of the problem is: the printer thinks its a router.
Wij gebruiken zowel simpele als geavanceerdere HP switches. O.a. de 5700 Comware 7 gebaseerde switches. Cisco op een andere locatie.
Allerhande gehad maar momenteel D-Link DGS-1210-24 en erg tevreden over.![]()