-
Hier maken we al jaren gebruik van de ARC-1222, en gelukkig nog geen ellende gehad. Ja wat kapotte schijven, maar dat waren WD Raid Editions. Alle opstellingen met Fujitsu MBA3 15k / Seagate Cheetah 15K draaien tot nu toe zonder problemen. Ook met flinke load geen problemen.
-
Intussen hebben wij opnieuw (2de keer in een maand) de ARC-1222 vervangen omdat ook de vervangkaart op regelmatige basis (soms elk uur) uitviel onder een beetje activiteit.
Onze leverancier (ahead-it) had ons (ter vervanging van de falende kaart arc-1222) een defecte kaart (arc-1222) opgestuurd in RMA, je staat er mooi natuurlijk, nadat de server terug online is, ga je hem niet nogmaals uitschakelen om er terug de oude in te steken.
Je verwacht overigens een werkende kaart, maarja...
Een tip: als je het eerste probleem opmerkt van uitval, begin alvast alle data te kopiëren naar een vervangmachine en haal de oude zsm uit productie.
De problemen worden steeds erger met de dag, en op de dag dat je de data er wil afhalen is de kaart zó 'op' dat je zelfs de data er niet meer afkrijgt (tenzij je een NIEUWE kaart bij de hand hebt natuurlijk).
Gelukkig was ahead-it zo vriendelijk om een credit nota op te stellen voor de areca 1222 (1,5j oude kaart) ter vervanging met de lsi megaraid 9266-8i .
Tevreden met de kaart, deze haalt zelfs hogere performantie 750MB/s in schrijfsnelheid!! (tov 450MB/s op de areca dacht ik)
nog wat leuke filmpjes die ik tegenkwam:
http://www.youtube.com/watch?v=WNyjV...6&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=w8E2cu26jsI
-
Wat ik heb begrepen van onze leverancier is dat het flashen van de "transport" firmware nog wel eens wil helpen bij ARC-1212/ARC-1222's. Deze transport firmware is te vinden op:
ftp://ftp.areca.com.tw/RaidCards/BIO...222/Transport/
Indien je een hogere transport firmware hebt is het verstandig om te downgraden naar 4.7.3.0, dit wil het probleem van de hangende controller nog wel eens verhelpen.
-
Misschien ligt het inderdaad hier aan,
ik heb wel de neiging de laatste firmware op te laden vóór dat ding in productie gaat.
DUS, mocht dat bij deze kaarten hieraan liggen, vind ik dat wel heel jammer.
Hier worden ze binnenkort opgehaald.