we hadden het toch over desktops?
Afdrukvoorbeeld
we hadden het toch over desktops?
Michael, Dell heeft de prijzen met ~20% omhoog gegooid sinds vorige maand. Ze hebben iets te weinig winst gedraaid vorig kwartaal/jaar ;)
Ik krijg het van diverse toko's al te horen, ook in de VS en UK.
extra puntje bij Dell viel me deze week op.
omdat de standaard accountmanager op vakantie was, en de offerte al een week op zich liet wachten, ook maar eens een aanvraag naar het algemen business adres gestuurd (en eentje naar een andere accountmanager)
Nu schets mijn verbazing dat de "aanbieding" van onze eigen accountmanager 6-10% hoger lag dan de offertes van beide andere accountmanagers.
Bij navraag werd er dan ook schoorvoetend toegegeven dat nieuwe accountmanagers vaak de eerste producten tegen extra korting (less: geen winst voor henzelf) verkopen, en daarna vaak hogere tarieven rekenen om hun eigen bonus aan te vullen.
in dit geval loont het dus niet met een vaste accountmanager te werken, maar gewoon altijd meerdere offertes aan te vragen bij Dell. Nu ging het in dit geval over 2x 1gb mem en 2x hdd voor D520's. Maar voor hetzelfde geld waren het 12x R200's geweest, en dan is 6-10% wel heel erg veel.
Bij dell sowieso nooit de eerste offerte accepteren, als ze je iets toesturen kan het altijd goedkoper, helemaal als je direct besteld/tekend.
Nooit direct accepteren, het kan altijd goedkoper, helemaal als je direct accepteert?
Er zit een soort van een loopje in deze zin van jou, santema :)
10 goto 20
20 goto 10
Maar goed, dit ging gewoon over een losse aanbieding die voor iedereen vanaf de site te bestellen was. Het was al goedkoop en van afdingen van offerte's was geen sprake. Ging ook maar over simpele desktop.
Maar dit is natuurlijk allemaal goed om te weten voor grotere bestellingen.
True, loopt niet helemaal lekker :).
Ik bedoelde eigenlijk, dat als je aangeeft dat je direct tekend als ze een nieuwe/lagere offerte sturen.
Okee, met deze nieuwe zin is het wel duidelijk ;)
Ehhh, MediaMarkt heeft nu ook iets heel erg moois voor op de desktop. Ook zeer goede prijs/kwaliteitsverhouding als je het mij vraagt: http://image.redblue.de/doi/pbdmz-pixelboxx-12140220
Mooi voor thuis, maar wat moet je op kantoor met 500 Gb schijven en nVidia kaarten?
Aan de andere kant is die 22" monitor erbij wel aardig!
Die 9300GE is niet bepaald iets bijzonders, een moderne onboard videochip doet daar niet voor onder.
Mits je bereid bent tot zelfbouw (dat zou ik toch echt verkiezen boven wat dan ook van de MediaMarkt), kan dat wel iets goedkoper. De aanbiedingen van de Lidl daarentegen valt moeilijk tegenop te boksen. Maar of je die herriebakken op een kantoor zou willen plaatsen blijft de vraag...
Dat is waar, in elkaar zetten kost ook nog wat. Maar in twintig minuten heb je wel zo'n systeem gebouwd. Da's dan wel zonder installatie van het OS uiteraard.
Hoe dan ook, ik kies liever zelf mijn componenten. Maar bij mij is er dan ook geen sprake van een kantoorsituatie of vele systemen die in één keer aangeschaft hoeven te worden. Desalniettemin zou ik mijn hypotetische kantoor niet vullen met spul van bijvoorbeeld een MediaMarkt. Dan liever Dell.
Heb geen ervaring met Fujitsu Siemens desktops (enkel in eperkte mate met hun laptops, en daar ben ik niet onverdeeld positief over). 't Is meer een persoonlijke vendetta tegen MediaMarkt ;)