Ik dacht een aardig topicje te beginnen om te informeren waar iedereen zijn hardware besteld. Dus welke leveranciers gebruik je, wat kun je vertellen over de gehanteerde prijzen, snelheid en leverbaarheid.
Ik hoor graag jullie reacties!!
Likes: 0
Ik dacht een aardig topicje te beginnen om te informeren waar iedereen zijn hardware besteld. Dus welke leveranciers gebruik je, wat kun je vertellen over de gehanteerde prijzen, snelheid en leverbaarheid.
Ik hoor graag jullie reacties!!
alternate.nl
Super service en prijzen horen zeker niet tot de duurste (Goedkoopste is altijd moeilijk woord)
Levertijd 1a2dagen, verder goede zaken helpdesk (Ook particulier)
Ahead-IT (www.ahead-it.be)
Snelle levering - Gratis levering - Goede support - Competitieve prijzen
DreamHost.nl Web hosting - cPanel hosting om bij weg te dromen.
TWP.nl en voor wat losse onderdelen Gistron.
Ceph, CloudStack en ZFS consultancy: 42on B.V.
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
TWP ben ik ook zeer tevreden over voor wat betreft servers.
Verder heb ik ook goede ervaringen met Aces Direct (is soms wat duur, maar altijd snel qua levering en zeer behulpzaam).

ahead it voorheen maar aangezien twp voor ons om de hoek zit
loopt mijn collega gewoon daarheen om de spullen te halen.

www.dell.nl
Wel altijd verzenden via UPS, omdat de lokale transportbedrijven nog geen stratenboek of TomTom kunnen betalen![]()
De standpunten en meningen op dit discussieforum zijn persoonlijk van aard en vertegenwoordigen in geen geval eventuele officiële standpunten van derden.
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!

www.dell.comWij betalen liever wat meer voor kwaliteit en zekerheid. Nog nooit problemen ondervonden, zowel de bestellingen als leveringen van onze servers zijn uitstekend te noemen. We doen er graag zaken mee
![]()

onderstaande kreeg ik van DELL per mail
vorige week offerte gevraagd bij dell vreemd genoeg nemen ze me niet serieusIk heb getracht u te bellen aangaande informatie over een redundante oplossing waarnaar u op zoek bent
Ik zal later in de middag contact met u opnemen. U kunt , wanneer u dat wenst, reeds voor die tijd mij een e-mail sturen met daarin een korte omschrijving van hetgeen waarnaar u op zoek bent.
Ik hoop u hiermee voldoende geinformeerd te hebben
ze hebben me terug gebeld voor een voorstel maar over redundantie nog niets gehoord
heb wel goeie ervaringen met dell bij me ex werk gever
maar nu wil ik zelf ook eens andere spulletjes kopen hoor ik maar niets van ze![]()

www.sallandautomatiseringen.nl voor onderdelen. Zeer goede prijzen alleen jammer van levertijden.
Ik bestel bij:
-Salland Automatisering
-Alternate
-Zercom
Dat zijn bij mij de leveranciers die ik meeste gebruik.
Ik ben nu ook bezig met McDos![]()

Alternate is een van de meest slechte bedrijven die er zijn.
Wachttijden zijn extreem lang, klantenservice kennen ze niet, hun persoon heeft geen technisch verstand van zaken, het verschil tussen DDR en DDR2 is te moeilijk, laat staan ECC of REG ECC ram.
Aftersales is dramatisch slecht, laatst ene Suela van Alternate aan de telefoon, wat een fout figuur. De verkoper in de winkel had een foutje gemaakt, wat denk je dat er gebeurd als je met de foute hardware teruggaat en graag de correcte hardware meeneemt: dan vraagt Alternate een "restocking fee" onder het mom van "eigen schuld dikke bult".
Laatst gewijzigd door Stewie; 09/01/08 om 12:48.
De standpunten en meningen op dit discussieforum zijn persoonlijk van aard en vertegenwoordigen in geen geval eventuele officiële standpunten van derden.
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!