Zelfde als bij BF2![]()
Likes: 0

Zelfde als bij BF2![]()
De standpunten en meningen op dit discussieforum zijn persoonlijk van aard en vertegenwoordigen in geen geval eventuele officiële standpunten van derden.
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
Ik heb even zitten spelen met een crysis server, maar kan er weinig documentatie van vinden.
Hij slaat de server file op in my documents, is dat te omzeilen met een startup line zodat hij deze ergens anders vandaan moet laden?
Direct via de snelkoppeling?
Laatst gewijzigd door McG_NL; 15/11/07 om 22:34. Reden: Automerged Dubbelpost
Euh? Wat is het nou?
Originally posted by Cry-Alex
Just FYI, Crysis will NOT have any global ranking system. This was never meant to be a part of Crysis. We thought about implementing this long time ago, but discarded the idea since we think such a ranking system can never be super safe and will result in many people cheating it.
So no worries about that folks.
-alex
Dat is dus geen globale ranking, misschien iets anders?![]()

Ander naampje, zelfde ding, enige verschil is dat je geen unlockable wapens hebt. Providers die geen EA contract hebben kunnen de speciale servers niet draaien.
De standpunten en meningen op dit discussieforum zijn persoonlijk van aard en vertegenwoordigen in geen geval eventuele officiële standpunten van derden.
Lees hier de webhostingtalk.nl forum regels en voorwaarden!
ik heb het spel gekocht, maar ik vindt het tegenvallen.
De graphics waren anders dan ik had verwacht, AA staat op 16x
zelfs banden van een auto waren niet rondik heb een Nvidia 8800GTX kaart.
IK vind hem wel erg mooi, ken geen mooier spel om eerlijk te zijn.
Hier ook alles op very high, en AA 16x. Draait prima.
Multiplayer is niet ranked toch? Elke game rank je opnieuw jammer genoeg.
wat vinden jullie van het spel crysis?
Heb hem nu sinds release, maar vind er eigenlijk minder aan dan ik in eerste instantie had verwacht. Battlefield is leuker![]()