er kan per direct niet meer geboden worden.
Afdrukvoorbeeld
er kan per direct niet meer geboden worden.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dfeenstra
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pepeh
ehh..... Is dat de enige toelichting ?
Lijkt me een valide vraag
Ik kocht in deze thread twee domeinen. Deze domeinen heb ik laten pushen naar mijn Transip account. Na een paar dagen waren de domeinen weer weg bij mij. Toen ik transip vroeg naar een verklaring zei men.
"De persoon waar u ze van gekocht heeft heeft ze aan ons nooit betaald, dus
hebben we dat account dicht gezet en alle domeinen die daaronder
geregistreerd zijn."
en
"De initiele contracten lopen via een ander persoon, pas als die voldaan
zijn klopt onze administratie en daarna kunt u het domein overnemen van de
persoon in kwestie."
Ik heb ts gemailed maar nog niet gehoord en heb heel weinig behoefte aan deze hostage-situation.
Heeft iemand soortgelijke problemen bij deze veiling? En heeft iemand een idee hoe ik dit oplos?
het werd vandaag nog gekker. Vanmiddag zag ik dat de domeinen door transip zijn vrijgegeven. Ik heb ze dus maar direct weer geregistreerd.
Ben benieuwd hoeveel domeinen uit de lijst nog meer door transip zijn vrijgegeven.
Afijn, ik heb de domeinen en ben blij. Ik ga weer netjes on-topic.
Ik ben blij dat je de domeinen alsnog hebt, maar een "verkoper" als pepeh kunnen we hier missen als kiespijn.
Als ik morgenochtend geen bevredigende verklaring heb ontvangen, volgt ook voor deze gebruiker een ban.
Nee geen ban!
Want ik kocht ook twee domeinen. Kreeg netjes de formulieren maar omdat ik niet bij Transip zit had ik ook nog die 'verhuizen naar andere deelnemer' formulieren nodig.
En die heb ik dus nog niet gekregen en op PB's of e-mails wordt niet meer gereageerd.
Ik heb wel zijn adres. Als er meer gedupeerden zijn kunnen we wellicht een aangifte overwegen.
Opdatum: Ik zie dat een van de door mij gekochte domeinen inderdaad is vrijgegeven. De ander schijnt in het bezit van een mij onbekend persoon.
ik heb ook op een domeinnaam geboden.. nooit meer wat van gehoord.. vreemde zaak ->| ->|
Ik ben 40 Euro kwijt. Via PB hoorde ik dat deze persoon sowieso een bedenkelijke reputatie heeft (?).
Nog meer gedupeerden? Ik ga na het weekend aangifte doen, en dan niet alleen bij de politie.
ja inderdaad wat probleempjes bij transip mijn email account bij nrgnz.com is dus ook niet bereikbaar, voor degene waar het nog niet is afgehandeld even een PB voor mijn nieuwe email adres.
Laat maar
Pepeh,
Transip heeft gisteren/eergisteren vrijwel al je domeinen gedropt, inclusief de domeinen waar op geboden is. Die domeinen zijn vrijwel allemaal alweer geregistreerd door derden. Hoe dacht je de rechthebbenden hun domeinen te gaan leveren?
Pepeh heeft een ban.
Dit is gewoon pure oplichting en dat kunnen we niet tolereren.
Je zult op andere manieren moeten proberen om contact met hem op te nemen.
Hmmm, mijn domeinnamen (overigens al betaald) waren ook nog niet verhuisd. En zijn dus nu ook al door fijne collega's geregistreerd, heel sportief!
Overigens: ik vind het bepaald fraai van TransIP om de domeinnamen zo snel al te droppen. Enkele dagen geleden hebben ze ze nog naar accounts van derden (zie hierboven) gepushed, dus erg oud konden de facturern in mijn ogen niet zijn. Niet alleen is de push ongedaan gemaakt (hoogst ongebruikelijk), een dag later is alles gedropped?
Mijn schade zal meevallen aangezien ik via Paypal heb betaald, geen domeinen wordt een terugboeking.
Een enkele domeinnaam waarop is geboden was nog niet betaald is gebleken.
De reden waarom het niet betaald is, omdat Transip in de facturering aangeeft dat het al betaald is, en enkele weken later blijkt dat een aantal niet betaald is (mislukte incasso). Hierop eisen ze een onmiddelijke betaling + 15 eur administratiekosten PER DOMEIN, terwijl Transip heeft verzuimt met de facturering. Enkele dagen later volgt een deel van de betaling en nu rest er nog een klein deel.
De ene werknemer van Transip pushed wel, de andere niet. De ene ticket is alles okay, de volgende ticket weet men nergens van af.
Transip dropt alle domeinen, inclusief de domeinen die al betaald zijn (3500 eur).
Met andere woorden, Transip houdt wel het geld van de betaalde domeinen, maar dropped vervolgens ALLE domeinen.
Dit zonder de klant te laten weten.
@Janneman
Je koopt zelf een domeinnaam die gewoon goed is afgehandeld. Ik denk dat je iets te haastig bent geweest met je reactie.
Bedankt voor de update pepeh.Dan weten we meteen wat we van trans ip kunnen verwachten als het eens een keer niet helemaal vlekkeloos verloopt. Want dat zijn de gevallen waarin ik een bedrijf pas echt kan leren waarderen.. of juist niet dus.
Ik was tot voor kort zeer tevreden over Transip, maar dit sloeg echt alles. Ik was een goede klant, registreerde veel domeinnamen, soms te enthousiast. Domeinen heb ik netjes betaald, maar dit sloeg echt alles.
Ze werken daar met meerdere mensen en als je dan een ticket stuurt krijg je elke keer een andere persoon waarvan de ene niet weet wat de andere heeft gezegd.
Een werknemer beweert zelfs dat ze NOOIT een betaling hebben ontvangen terwijl ik toch echt lijsten met incasso zie in mijn postbank.
Heb trouwens gekeken of ik de incasso's kon terugboeken, aangezien ze al mijn domeinen hebben gedropt. Maar ik ben er net te laat mee, misschien dat ik per telefoon kan doen bij postbank?