Beste conculegae,
Onlangs heeft een cliënt bij ons een Reseller pakket afgenomen. De hieraan gekoppelde .de domeinnaam heeft hij elders geregistreerd. De cliënt is vooraf medegedeeld dat hij de DNS-gegevens bij de registrar diende te wijzigen om gebruik te kunnen maken van de domeinnaam i.c.m. het Reseller pakket. De registrar blijkt dit echter niet te willen :
Iemand enig idee wat hier wordt bedoeld met "beheerstechnische en contractuele complicaties" of is dit gewoon providertje pesten??Geachte heer <cliënt>,
Aanpassen van de nameservers voor het genoemde domein kunnen wij niet uitvoeren vanwege beheerstechnische en contractuele complicaties die er kunnen ontstaan.
Wat we kunnen doen is verwijzen naar een ip nummer van de server die elders staat.
Als er een a record wordt aangemaakt moet de andere provider een alias in hun dns aanmaken.
Wil die andere provider dit niet dan kun je niet anders dan het domein van ons te verhuizen.
Mocht je nog vragen hebben dan vernemen wij deze graag.
Met vriendelijke groet,
<registrar>
We hebben al eerder met dezelfde DNS-servers .de domeinnamen geregistreerd, dus daar kan het iig niet aan liggen...

Likes:


Quote