Ik wou die koe er vandaag ook al uithalen. Twee zielen 1 gedachteOrigineel geplaatst door hunter
En ondertussen zijn we weer een week verder en weten we nog niets
Ennuh, sorry voor het uit de sloot halen van ouwe koeien![]()
![]()
Likes: 0
Ik wou die koe er vandaag ook al uithalen. Twee zielen 1 gedachteOrigineel geplaatst door hunter
En ondertussen zijn we weer een week verder en weten we nog niets
Ennuh, sorry voor het uit de sloot halen van ouwe koeien![]()
![]()

Nou maar hopen dat die ouwe koe niet verzopen is![]()

Voor jou een vraag en voor mij eigenlijk ookOrigineel geplaatst door Mario
Komt er eigenlijk een overname ...![]()
In ieder geval is mij duidelijk dat de postbus niet geleegd wordt (geen handtekening retour nav. aangetekende brief).
Verder staat de account van ResellerSRS.nl nog steeds "suspended" bij Super-Servers. Op die manier kun je als (ex)klant niet eens meer contact opnemen via de gegevens op de factuur, mocht je dat willen...![]()
DreamHost.nl Web hosting - cPanel hosting om bij weg te dromen.

Al zou je dat wel hebben gehad, zouden ze nog hebben beweerd dat ze slechts een lege enveloppe hebben ontvangen.Origineel geplaatst door headout
In ieder geval is mij duidelijk dat de postbus niet geleegd wordt (geen handtekening retour nav. aangetekende brief).
Zo werken oplichters nu eenmaal.

Hoe kom ik nu ineens aan zes punten?
Ow ik zie het al
Toch wel vaag. Als ik het woord oplichters niet had gebruikt dan was er niets aan de hand?hunter,
You have been issued a warning by Rik on the account of Flaming!
You now have 6 Warning Points.
The ban limit is currently set to 25 Total Warning Points.
Thanks,
webhostingtalk.nl team.
En dat terwijl heel veel jongens en meisjes hier met de handen in het haar zitten en niet meer weten hoe ze nu nog in contact kunnen komen met die oplichtersbende?
Ik zou bijna denken Rik dat jij min of meer een belang hebt bij dat resellersrs zooitje.
Laatst gewijzigd door hunter; 21/01/05 om 21:49.
Die punten zijn helemaal niet gegeven voor deze thread, maar voor http://www.webhostingtalk.nl/showthr...40#post451640.
There we go again ...Ik zou bijna denken Rik dat jij min of meer een belang hebt bij dat resellersrs zooitje.

Wel een erg late reactie dan hè. Maar ach je moet toch wat verzinnen?Origineel geplaatst door RobbertC
Die punten zijn helemaal niet gegeven voor deze thread, maar voor http://www.webhostingtalk.nl/showthr...40#post451640.
Nah goed, gedane zaken nemen geen keer dus hup weer on-topic en afwachten maar of resellersrs nu eindelijk eens een keer voor de draad komt en recht door zee z'n zaakjes netjes afhandelt. Kans van nul op nul maar goed.
/edit
Hmmm, Ik was van plan om mijn opmerking over Rik weer te verwijderen maar de almachtige admin heeft besloten dat ik dat na 30 minuten niet meer mag doen :/
Dus bij deze Rik, neem ik die woorden (op dit moment) terug.
Laatst gewijzigd door hunter; 21/01/05 om 22:41.
Die punten zijn al de 17e gegeven, en hebben totaal niks met deze thread te maken, dus on-topoc inderdaad.

Nog even off-topic dan omdat ik nu eenmaal een vervelende zeur ben... Maar in die thread die je aangeeft staat niet de datum/tijd van de "reprimande" van Rik naar mij toe. En dat zou wel handig zijn.Origineel geplaatst door RobbertC
Die punten zijn al de 17e gegeven, en hebben totaal niks met deze thread te maken, dus on-topoc inderdaad.
Eerlijkheid gebiedt mij echter toe te geven dat het inderdaad de 17e is gebeurd gezien de datum van de "warning"email die ik net nu pas las.
Dat er in eerdergenoemde thread naar mijn mening geen sprake was van flamen, doch slechts een misschien voor enkelen misplaatst grapje, doet er dan nu maar even niet toe.
Helaas kan ik in deze thread mijn vanavond gedane posts over het toekennen van punten niet meer wijzigen of aanpassen omdat de almachtige admin heeft besloten dit niet toe te staan.
/Rik-edit: Hmmmm, lekker weer....
1) die punten heb je voor iets heel anders inderdaad.
2) wij zien wel precies waarvoor
3) De 'almachtige Admin' zijn de eigenaar en 7 Mods... SAMEN !
4) Als wij vinden dat het flamen is, dan is dat zo...
5) Ben zelf ookal tig domeinen kwijt door deze puinhoop....
-> M.A.W. -> IK HEB NIKS MET JOHAN OF RESELLER SRS TE MAKEN !!!
Dit kunnen veel mensen hier beamen...
Had mij gewoon een PM gezonden of mail en ik had het je HAARFIJN verteld waarom je punten hebt ontvangen... (wat ik bij iedereen doe die niet doorheeft dat hij fout zat....).
En nu back on-topic !
Laatst gewijzigd door hunter; 21/01/05 om 23:03.
Naja, ik laat het eerst zo als ze het factuur betaald willen hebben zullen ze toch echt de mail/post moeten halen/lezen en dan nog reageren.

Omdat we in de voorbije weken enorm veel mails krijgen van mensen met de vraag of hun domein die in quarantine zit bij ons geregistreerd was is hier even het lijstje. Het lijstje is geen volledige lijst. Er zijn immers reeds een aantal domeinnamen opnieuw vrijgekomen en/of verhuisd door resellersrs of de eigenaar. Mogelijk zitten er hier nog een aantal tussen. Je kan dus contact met ons opnemen als je domein dat in quarantine staat in dit lijstje zit en we het eruit moeten halen en/of verlengen.
Als het er niet tussen staat moet je dus resellersrs rechtreeks proberen te contacteren. Al wie daarin slaagt mag meedoen in de volgende 'mission impossible' film en mag Tom Cruise vervangen.
Rik-edit: niet de bedoeling denk ik.... staat zelfs een domein van mij tussen waarvan ik niet eens wist dat hij zou vervallen, elke grappenmaker had hem zo kunnen rippen nu![]()
Mwoa, ik heb in onze brief aan ResellerSRS enkele eisen gesteld, tot nog toe is er niets aan gedaan. Tot hieraan is voldaan ga ik niet eens denken over betaling.Origineel geplaatst door sity webhosting
Naja, ik laat het eerst zo als ze het factuur betaald willen hebben zullen ze toch echt de mail/post moeten halen/lezen en dan nog reageren.
ResellerSRS contacteren ? - Gaat dat dan ?Als het er niet tussen staat moet je dus resellersrs rechtreeks proberen te contacteren. Al wie daarin slaagt mag meedoen in de volgende 'mission impossible' film en mag Tom Cruise vervangen.
Ik heb nog steeds geen reactie op mijn e-mail en mijn brief, ik zie het ook niet gebeuren dat ik dat ooit ga krijgen. Maar ze moeten wel even duidelijk weten dat ik een erg slecht humeur krijg als ik de domeinen van klanten kwijt raak wegens niet kunnen verhuizen. (.be en enkele .com/.net/.org die ook niet willen).
Die overname; ik ben benieuwd of het doorgaat; persoonlijk zou ik een bedrijf met dit soort problemen alleen overnemen als ik erg veel tijd had om alle problemen op te lossen.
Sebsoft - Moodle hosting - programmeerwerk - managed hosting - https://sebsoft.nl