Maakt iemand hier gebruik van de diensten (gratis domein bewaking) van www.namewatch.nl?
Zelf had ik via deze dienst een bewaking op een aantal domeinnamen gezet, niet dat het voor mij belangrijke namen waren (dan zou ik het nooit aan een derde vertellen), maar voor kennissen die mogelijk ooit over hun eigennaam.nl of .com wilden beschikken.
Nu is het zo dat een betreffende domeinnaam vrij zou komen, de laatste status was meen ik pendingdelete (drie tot vier dagen geleden zelf handmatig gecontroleerd). Vandaag controleerde ik het domein weer en deze bleek plotseling tot 2009 geregistreerd te zijn! Opzich niet raar bij voornamen, dat gebeurt wel vaker. Maar ik kwam tot de volgende ontdekking:
www.namewatch.nl wordt gesponsord door o.a. enom.nl. Dit staat op hun site en blijkt ook uit gegevens bij SIDN (nameserver.
Het bedrijf dat de domeinnaam nu heeft (BRANDON GRAY INTERNET SERVICES, INC. DBA NAMEJUICE.COM), gebruikt nameserver dns1.name-services.com. Als je op www.webhosting.info zoekt naar deze nameserver, kom je uit bij het bedrijf enom.com, wat meer dan 1 miljoen com/net/org/enz domeinnamen heeft geregistreerd.
Nou ken ik het bedrijf enom.nl en enom.com niet, maar ik vind het wel erg veel overeenkomst met elkaar hebben. Dus: www.namewatch.nl en het bedrijf "Brandon Gray ..." die de domeinnaam voor mijn neus hebben weggekaapt. Of ben ik de enige die dit verdacht vind?
Ik zou willen dat ik het kon onderbouwen, maar helaas heb ik momenteel geen goed idee om dit verder uit te zoeken....

Likes:


Quote