Oorspronkelijk geplaatst door
M.C.
Het is toch niet zo moeilijk; gewoon een simpel HTML formfield, daar de lijst domeinnamen in gooien (gebruik een degelijke browser zoals chrome), vervolgens de post waarde's met bijvoorbeeld php uitsplitsen per regel en in diezelfde foreach het resultaat van een isquiry echo'en (of alleen indien beschikbaar).
Krijg je een mooi lijstje met beschikbare domeinnamen. PHP is snel genoeg daarvoor, zeker als je een command line commando gebruikt om de IS te raadplegen.
Het is inderdaad wel de vraag wat de SIDN ervan vindt als jij een heel korte tijd 5000+ aanvragen op hun IS server afvuurt.
Al is de IS onbeperkt, dat zou wel overlast kunnen veroorzaken. Je kan ook telkens een paar honderd doen en dan sleep(1); ofzo gebruiken om er een paar korte tussenpauze's in te gooien.