Domeinnaam houder na verhuizing

Onderwerp: Domeinnaam houder na verhuizing

  1. Domeinnaam houder na verhuizing

    timBKR said:

    Domeinnaam houder na verhuizing

    Hallo.

    Voor een bepaalde instantie (verder even Piet te noemen) ga ik een domeinnaam verhuizen.

    De houder van deze domeinnaam moet echt wel Piet blijven.

    Ik heb nog nooit eerder een domeinnaam verhuisd, dus ik vroeg mij af hoe dit in zijn werk gaat.

    Als ik niet duidelijk genoeg ben, zeg het gerust.

    Mvg,

    Tim
  2. Ramon Fincken's Avatar

    Ramon Fincken said:
    Heb je deze vraag al bij je domeinenpartij neergelegd of ben je zelf SIDN houder?
    Klarned Managed hosting Hosting, optimalisatie & debugging door WP Core developers
  3. Domeinnaam houder na verhuizing

    Daniel Federer said:
    Hoi Tim,

    Verhuizen gaat zo: https://www.sidn.nl/over-nl/domeinna...aam-verhuizen/

    Domeinnaamhouder wijzigen gaat zo: https://www.sidn.nl/over-nl/domeinna...uder-wijzigen/

    In principe hebben deze processen niks met elkaar te maken maar soms komen ze gecombineerd voor. Indien je de token hebt, dan kan er weinig misgaan. Voor registrars gesneden koek.

    En zelfs als het niet goed gaat, hebben wij verschillende mogelijkheden dit aan te kaarten. Wij hebben echt voor alles processen

    groet,

    Daniel (SIDN)
  4. Domeinnaam houder na verhuizing

    timBKR said:
    Ik heb deze vraag nog bij niemand neergelegd, omdat ik niet weet hoe een dergelijk iets normaal administratief geregeld is. Momenteel is de domeinnaam geregistreerd bij een bedrijf (dat tevens daarover het beheer had).

    De houder is echter een gemeente.

    Na de verhuizing moet de domeinnaam op naam van de gemeente blijven staan (zij zijn de houder) maar doe ik het beheer.

    Het kan best zijn dat ik dingen door elkaar haal, aangezien ik vrij nieuw ben op dit gebied.

    - - - Updated - - -

    Ik zie dat Daniël in de tussentijd al heeft gereageerd, helemaal top, ik snap het :-)
  5. Domeinnaam houder na verhuizing

    Blacky said:
    Om niet voor eventuele extra kosten te komen staan, kun je tijdens de verhuizing de gegevens vaak wijzigen.
    Als je die optie gebruikt (al is het maar om te controleren), zie je ook wat de huidige instellingen zijn, of kun je die in elk geval voor alle zekerheid handmatig op de oude houdernaam zetten.. Zo voorkom je dat je huidige registrar de houdernaam wellicht automatisch naar de naam van jouw bedrijf zet en je dat dan weer terug moet wijzigen.
    Ik check dat altijd, is al eens een paar keer mis gegaan met zogenaamde automatisch systemen, die dan toch liever de "standaard" gegevens overnamen dan de "huidige gegevens bewaren" optie.
  6. Domeinnaam houder na verhuizing

    PerryKniest said:
    Bij de meeste providers kun je een "afwijkende houder" opgeven voor de domeinnaam zodra je deze gaat registreren of verhuizen, hier vul je dan gewoon de oude gegevens in van de gemeente, zo blijft de domeinnaam ook na verhuizing op naam van deze gemeente.
    Kniest MultiMedia B.V. - Hostingking.com - NLDedicated.com Dedicated servers from €22,75
  7. Domeinnaam houder na verhuizing

    Mark17 said:
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Blacky Bekijk Berichten
    Om niet voor eventuele extra kosten te komen staan, kun je tijdens de verhuizing de gegevens vaak wijzigen.
    Bij normale partijen die mee gaan met de wijzigingen bij bv SIDN is een houder wijziging inmiddels gratis. Mocht je echter aan het twijfelen komen dan is het ook altijd een optie op dit forum een aanvraag topic te plaatsen in het daarvoor bestemde forum. Vraag dan om een domein transfer met begeleiding aangezien er enkele wensen zijn en je weet zeker dat het goed gaat.
    Tools die handig zjn voor ISPs vind je natuurlijk bij Tools 4 ISP.