Dus er is geen geteste versie ?
Dat er iets onverwacht is, kan gebeuren maar dat er een dusdanig groot verschil tussen test omgeving en productie dat je ergens tegen aan bent gelopen, kun je sinds vandaag pas weten.
Welke problemen heb je?
Afdrukvoorbeeld
Hij zegt toch nergens dat het betrekking heeft tot de live overgang?
Nou, ben ik even aardig geweest voor jullie! Ik heb nu niet alleen de QuickEPP webclient beschikbaar maar ook een WHCMS Addon module voor SIDN EPP! Aangezien het nogal laat is (bijna 5 uur s'ochtends..) ga ik eerst even goed uitslapen als jullie het niet erg vinden. Morgen aan het eind van de middag ga ik nog flink testen ermee en config opties toevoegen zodat alles goed beheerbaar wordt. Dan kunnen jullie vanaf morgenavond aan de slag met .nl's registreren via WHCMS!
Tevens even vermelden dat Cybafish van Vivor hier op het forum mij geweldig moreel en technisch heeft gesteund tijdens de ontwikkeling van de WHCMS module vannacht waarvoor zeer veel dank. Zonder hem was het zeker niet binnen 1 nacht gelukt (circa 5 uren programmeerwerk op basis van mijn bestaande QuickEPP EPP-Client). Hij is dan ook de trotse eerste gebruiker van deze mooie module!
Voor meer informatie kan eenieder mij mailen, dan reageer ik zodra ik mijn roes weer uitgeslapen heb! info@directwebsolutions.nl of zie mijn signature voor de website URL met contactformulier!
Head-first bed in.
Uh, hoe zit het nu? Dennis was er mee bezig maar nu heb jij het afgemaakt, Tim? Of is dit weer iets nieuws?
Dat kunnen WHMCS gebruikers nu ook al zonder enige wijziging aan hun huidige setup. (o.a. Dennis/DWS media module)
Het aan de praat krijgen is niet het probleem. Zoals aangeven voor registraties hoef je niets aan te passen. En met de gratis DRS5-EPP clients kun je in een paar uur iets in elkaar zetten.Citaat:
Tevens even vermelden dat Cybafish van Vivor hier op het forum mij geweldig moreel en technisch heeft gesteund tijdens de ontwikkeling van de WHCMS module vannacht waarvoor zeer veel dank. Zonder hem was het zeker niet binnen 1 nacht gelukt (circa 5 uren programmeerwerk op basis van mijn bestaande QuickEPP EPP-Client). Hij is dan ook de trotse eerste gebruiker van deze mooie module!
Het gaat om de feitelijke integratie met WHMCS, hiervoor zul je functionaliteit van WHMCS moeten begrijpen (b.v. omdat je het gebruikt) en de API uiteraard.
Ik vraag me dan ook af welke functies deze WHMCS-DRS-5-EPP-module ondersteund, want als het alleen maar registratie is dan voegt het niets toe.
Topic hijack voor de tweede keer.
Zweed/Noor heeft ook een module af.
Kom Dennis, zelfs mensen buiten Nederland zijn sneller.
ps met http://sourceforge.net/projects/php5-sidnepp/ kun je zelf in 8 tot 16 uur module maken.
Voor registratie hoef je niets aan te passen zeg je, behalve dan dat deelnemer-tech-c vervallen is. Buiten dat waren oude modules sowieso bijzonder gaar, omdat er geen bilaterale communicatie plaatsvond met de SIDN server: alleen wat e-mails voor opdrachten. En, waar is die module van je dan 'in een paar uur'? :)Citaat:
Het aan de praat krijgen is niet het probleem. Zoals aangeven voor registraties hoef je niets aan te passen. En met de gratis DRS5-EPP clients kun je in een paar uur iets in elkaar zetten.
Gelukkig werk ik al sinds eind 2006 met WHMCS ;)Citaat:
Het gaat om de feitelijke integratie met WHMCS, hiervoor zul je functionaliteit van WHMCS moeten begrijpen (b.v. omdat je het gebruikt) en de API uiteraard.
Aantal postings verwijderd, die compleet overbodig waren.
WH-Tim: zelf stel je het ook niet op prijs als men jou in diskrediet brengt, doe dat dan ook niet bij een ander.
Graag on topic.
<knip>
On topic reageren was het verzoek. Dan maar een thread ban.
Kan module die je nu gebruikt de volgende functies:
Admin & Client menu
1) Registeren nieuw domein
2) Verhuizen domein
3) Opvragen Token
4) Opvragen huidige nameservers
5) Veranderen nameservers
6) Veranderen houder
7) bevestiging verhuizing
Admin:
1) Delete domain
2) Uit quarantaine halen
Is techcontact statisch ?
Graag ook een indicatie hoeveel verhuizingen/registratie je ondertussen er mee hebt gedaan.
Is er al een update van Dennis en andere ontwikkelaars van een DRS5 module?
Tot dusver is tim de enige volgens mij die een werkende implementatie heeft....
Gebruik de mijndomein epp kit, werkt prima.
We willen de administratie echter volgend jaar overzetten naar WHMCS.
Zijn er inmiddels al meer werkende whmcs - sidn modules?